Barwałd Górny walczy w konkursie na podwórko NIVEA, od początku lokalizacja przy szkole w  znajduje  się w ścisłej czołówce, pomysłodawcy tej akcji proszą o mobilizację i systematyczność przez najbliższe dni.

Teraz wszystko zależy od mobilizacji i systematyczności głosujących, po pierwszym tygodniu głosowanie wyglądało nad spodziewanie dobrze, jednak w ostatnich dniach już nie jest tak rewelacyjnie, kilka miejscowości przeskoczyło Barwałd Górny, który wypadł poza finałową 20.

Jak na razie Barwałd Górny znajduje się w ścisłej czołówce premiowanej budową placu zabaw, to bez wątpienia efekt zaangażowania mieszkańców o co od jakiegoś czasu zabiega Franciszek Sarapata, jednak trzeba pamiętać by głosować codziennie! 

 Przypomnijmy, że walczymy o dostępny dla wszystkich dzieci imponujący i nowoczesny plac zabaw ufundowany w pełni przez organizatora. Konkurs polega na głosowaniu od 5 maja do 3 czerwca w I turze. w której jest do wygrywa 20 lokalizacji z największą liczbą głosów  natomiast II tura potrwa od 3 czerwca do 30 czerwca gdzie wygrywa kolejnych 20 miejsc – informuje Franciszek Sarapata pomysłodawca akcji 

W sumie zwycięzcami będzie 40 społeczności w tym może któraś z naszego powiatu. Wszystko zależy od Was.

Wystarczy poświęcić kilka minut żeby się zarejestrować i potem co dzień kilkadziesiąt sekund żeby oddać głos na wybraną lokalizację.

 

Głosowanie:
www.nivea.pl/podworko
od 5 maja woj.małopolskie->powiat wadowicki->gmina Kalwaria Zebrzydowska->Barwałd Górny

Strona na FB:
www.PlacZabawNIVEA.pl
(polub i udostępnij)

Wydarzenie na FB:
Głosowanie-Codzienne/ Wybudujmy Wspólnie Plac Zabaw dla Dzieci – Podwórko NIVEA (dołącz i zaproś wszystkich znajomych)