Chcesz zrobić prezent gwiazdkowy dla najbliższych. Zaproś ich na wieczór kabaretowy z Andrzejem Grabowskim – jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Bilety mogą być świetnym pomysłem na Gwiazdkę lub Walentynki.

Znany i lubiany aktor obdarzony wielkim talentem komediowym wystąpi ze swoim nowym programem kabaretowym na deskach CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul. Broniewskiego 3 w dniu 18.02.2016r o godzinie 19:00.

Grabowski wykształcenie zdobył w krakowskiej PWST, którą ukończył w 1974 roku. Występuje na scenie Teatru im. Słowackiego w Krakowie. Jest laureatem wielu nagród, m.in.: Grand Prix Toruń ’86, główne nagrody w Szczecinie 1987, 1988, nagrody w Kaliszu 1988, 1990.

Jest zarówno dobrym aktorem teatralnym jak i filmowym, występował w Teatrze Telewizji. Popularność zdobył grając w sitcomie: „Świat według Kiepskich”.

Pitbull, Demon, Na Granicy, Służby Specjalne, Pod Mocnym Aniołem, Drogówka, Sęp, Skrzydlate świnie, Świadek koronny, Dublerzy –  to tylko niektóre filmy z udziałem Grabowskiego.

Organizatorem występu jest restauracja Verona z Lanckorony, która w samym 2015 roku zorganizowała ponad 20 różnych występów między innymi: Piotra Bałtroczyka, Edyty Geppert, Wojciecha Cejrowskiego i współorganizowała występy Cezika i Marcina Dańca.

 

ANDRZEJ GRABOWSKI – KABARET

CKSiT Kalwaria Zebrzydowska

DATA: 18.02.2016r

GODZ: 19:00

Bilety w cenie 45zł dostępne w restauracji Verona oraz online na stronach:

www.kupbilecik.pl oraz www.biletynakabarety.pl