Kilka tygodniu temu na przejściu dla pieszych w Kalwarii Zebrzydowskiej  została potrącona Angelika Baran mieszkanka Stanisławia Górnego. Niestety do tej pory nie udało się jej wybudzić i nadal przebywa w śpiączce i wymaga kosztownej rehabilitacji, potrzebna jest pomoc!

Angelika  przebywa obecnie w Ośrodku Rehabilitacyjnym w Krakowie gdzie codzienne poddawana jest kilkugodzinnej rehabilitacji.

Od tego czasu jest w śpiączce i przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym w Krakowie. Koszty jej rehabilitacją są ogromne, to około 27 tysięcy złotych miesięcznie.

Angelika została potrącona na przejściu dla pieszych w Kalwarii Zebrzydowskiej. Rehabilitacja jest niezwykle kosztowna, ale Wasz 1% ma moc! Można wysyłać też SMS pod numer 75165 o treści POMAGAM 7474  Koszt SMS to 6,15 zł brutto (kwota zawiera VAT), z czego 5 zł stanowi darowizna na rzecz Andzi. Można także wpłacać dowolne kwoty na konto fundacji, Pamiętajcie tylko o odpowiednim dopisku w tytule wpłaty — informuje znajomy Angeliki, Krystian Rachwał