blum4

Austriacka firma Blum czołowy producent akcesoriów meblowych w Europie postawiła na Kalwarię Zebrzydowską i wraz z firmą Firma MERKURY uruchomiła tutaj Jazdę Próbną Kuchni MERKURY, ten projekt ma pomóc klientom jak i rzemieślnikom.

Jazda Próbna Kuchni MERKURY jest częścią ogólnopolskiego projektu firmy Blum, na ternie Polski podobnych Showroomów jest szczęść.

W ubiegłym tygodniu w Sali balowej Hotelu Tatarscy nastąpiło oficjalne otwarcie Blum Showroom, miejsca które ma pomóc klientom jak i rzemieślnikom stworzyć jak najlepszą kuchnię.

Dlaczego Austriacy postawili właśnie na Kalwarię Zebrzydowską ? Jak mówią to największe zagłębie stolarskie w południowej Polsce. Większość osób planujących zakup kuchni odwiedzają właśnie to miasteczko, gdyż kojarzy im się z solidnymi meblami.

Czynniki takie jak lokalizacja firmy i rodzaj prowadzonej działalności w styczności z coraz większymi oczekiwaniami klientów i zmieniającymi się trendami determinują wszelkie działania mające na celu podnoszenie konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstwa, przedstawiciele firmy Blum chcą by takie właśnie zjawisko towarzyszyło lokalnym rzemieślnikom.

Postanowiliśmy wziąć udział w ogólnopolskim przedsięwzięciu firmy Blum i stworzyć właśnie w Kalwarii Zebrzydowskiej miejsce, w którym będzie możliwość przeprowadzenia Jazdy Próbnej Kuchni – miejsce w którym stolarz, architekt czy projektant wnętrz będzie mógł spotkać się z klientem i na spokojnie omówić projekt przyszłej kuchni – tłumaczą przedstawiciele firmy z Blum

Blum Showroom niepowtarzalna szansa zobaczenia własnej kuchni już na etapie projektu, kiedy wszelkie zmiany są łatwe do wprowadzenia. Jazda Próbna Kuchni MERKURY polega na ustawieniu przyszłej kuchni z ruchomych modeli szafek w skali 1:1, które układa się zgodnie z projektem pomieszczenia.

W Showroomie znajduję się również ekspozycja meblowa prezentująca rozwiązania systemów meblowych firmy Blum nie tylko do kuchni, ale również do pokoju dziennego oraz łazienki. Klienci jeszcze przed ich zakupem mogą je dowolnie testować oraz przekonać się o ich najwyższej jakości.

Jazda Próbna Kuchni MERKURY, znajduje się w Kalwarii Zebrzydowskiej, przy ul. Sądowa 2 w siedzibie firmy Merkury.