Konwent Bonifratrów w Zebrzydowicach dzięki Państwowemu Funduszowi Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  a także samorządów, sponsorów i darczyńców zakupił nowy samochód. Teraz Bonifratrzy chcą sprzedać swój stary samochód.

Zakup nowego samochodu był możliwy dzięki wsparciu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób niepełnosprawnych , a także samorządów lokalnych, sponsorów i darczyńców.

Przeor Konwentu Bonifratrów, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej, Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Zebrzydowicach, pracownicy oraz podopieczni składają serdeczne podziękowania za okazaną życzliwość, zainteresowanie i wsparcie finansowe tego przedsięwzięcia. Dzięki Państwa pomocy możemy w komfortowy, ale przede wszystkim bezpieczny sposób przewozić każdego dnia uczestników na zajęcia prowadzone w naszej placówce. Umożliwiają one osobom niepełnosprawnym pełny udział w rehabilitacji społecznej i zawodowej, przez co dają szansę na aktywne funkcjonowanie w społeczeństwie – dziękują Bonifratrzy na swojej stronie internetowej.

Teraz Bonifratrzy chcą sprzedać swój stary samochód.

To 14-osobowy, czterodrzwiowy ford 350L,  z silnikiem 2.4TDCiKatMR07, klimatyzacją radiem ICE6006, z 2006 roku. Ma przejechane 392 197 kilometrów.

Chcą za niego 16 200 złotych. Więcej informacji odnośnie pojazdu można uzyskać w godzinach od 7:00 do 15:00 pod numerem telefonu (33) 876-48-96.

 

  • purysta

    „chcą za niego …” tak trochę zgrzyt jak na portal