Wiek od 16 do 40 lat, pojęcie o piłce nożnej i sprawność fizyczna. Takie warunki powinien spełniać kandydat na sędziego piłkarskiego. Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej w Wadowicach szuka takich ludzi. Mogą zgłaszać się także kobiety.

Jest szansa spełnić swoje sportowe marzenia a do tego trochę zarobić, informuje nas Łukasz Dragan – sędzia piłkarski. Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej w Wadowicach szuka chętnych na kurs sędziego.

Podokręg zaprasza wszystkie chętne kobiety i mężczyzn w wieku od 16 do 35 lat na kurs sędziowski. Trzeba mieć pojęcie o piłce nożnej i być sprawnym fizycznie. Zgłoszenia można przekazywać listownie na adres: Podokręg Piłki Nożnej w Wadowicach, ulica Emilii i Karola Wojtyłów 17, 34-100 Wadowice lub elektronicznie e-mail biuro@ozpnwadowice.pl. Zapisy trwają do końca grudnia.

Dokumenty niezbędne przy zapisie na kurs:
– dokument potwierdzający minimum średnie wykształcenie (z wyjątkiem uczniów szkół średnich, którzy zobowiązują się do zdobycia średniego wykształcenia w ciągu 5 lat od nominacji na sędziego próbnego lub kandydata)
– odręczne podanie o zakwalifikowanie na kurs
– ankieta kandydata
– dwie aktualne fotografie (podpisane na odwrocie)
– zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do sędziowania (nie musi być lekarz sportowy)
– oświadczenie o niekaralności
– zgoda opiekuna ustawowego na udział w kursie w przypadku osoby niepełnoletniej

Rozpoczęcie kursu planowane jest na początku przyszłego roku. Wszystkie informację można uzyskać mailowo biuro@ozpnwadowice.pl, bądź pod numerami telefonów: 782 008 943 lub 884 999 227.

Kolegium Sędziów Wadowice ma obecnie 130 arbitrów. Wśród nich jest jedna pani.

 • MKS

  16 marca start Małopolskiej Ligi Młodzika i na inaugurację Cracovia Kraków – MKS Kalwarianka

 • slawus

  Balus na sedziego he

 • Daria

  Człowieku.Co Ty bierzesz,? To jest szkodliwe.

 • Nathan

  Wydział Gier MZPN informuje , na dziś awans ; Rajsko , spadek Iskra Klecza , Sosnowianka , Garbarz Zembrzyce , Spadek Beskid 4 liga , awans z Seria A Babia Góra, Janina Libiąż , Gorzów . W przyszłym sezonie rozgrywki prowadzi OZPN Oświęcim , licencja Relaksu bezwzględnie odebrana .