Miesiąc czerwiec w Kalwarii będzie stał pod znakiem szkolnych teatrów. Na początek teatr szkolny „Carpe diem” działający w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na komedię Janusza Majewskiego „Upiór w kuchni”.

Poza „Carpe Diem” zaprezentują się również młodzi ze szkoły w  Przytkowicach z grupy teatralnej „Na przekór” oraz Kółko Teatralne z ZS z Kalwarii Zebrzydowskiej.

Szkolny teatr Carpe  Diem, działający przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika wystawia sztukę  „Upiór w kuchni”.  Przedstawienia odbędą się w piątek 3 czerwca o godz. 18.00 oraz w niedzielę 5 czerwca o godz. 17.00.

Premiera będzie miała miejsce 2 czerwca 2016 o godzinie 11.00. Spektakl dla uczniów gimnazjów zaplanowaliśmy na piątek 3 czerwca 2016 o godzinie 10.00.

„Na przekór” z Przytkowic wystawia Kopciuszka a Grupa Teatralna z ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej – Gościa oczekiwanego.

Dobrze znaną grupę uczniów  ze szkoły w  Przytkowicach z grupy teatralnej „Na przekór”  będzie można zobaczyć już 9 czerwca o godz. 17:00 na ten dzień zaplanowano premierę, a Kopciuszka na deskach CKSiT będziemy mieli okazję zobaczyć jeszcze 6 razy.

Na deser Kółko Teatralne z ZS w Kalwarii wystawi „Gościa oczekiwanego”  młodzi ze szkoły w Kalwarii zaprezentują się 17 czerwca o godz. 9:00 i 11:00 oraz 19 czerwca o 17:00

Wszyscy młodzi aktorzy zaprezentują się na deskach Sali Widowiskowej CKSiT, pod wspólnym hasłem „Spektakle amatorskich teatrów z gminy Kalwaria Zebrzydowska”.

Carpe Diem – „Jak Wam się podoba” Wiliama Szekspira

„Na Przekór” – Koziołek Matołek

  • muza

    Brawo, wreszcie jakaś pozytywna inicjatywa. Po zdjęciach widać, że zabawa świetna. Oby tak dalej!