Dzieci z PKS  św. Józef mistrzami powiatu w piłce nożnej

Parafialny Klub Sportowy Św. Józef z Kalwarii Zebrzydowskiej może poszczycić się zdobyciem mistrza powiatu wadowickiego w piłce nożnej w kategorii wiekowej 2006/2007.

Rozgrywki toczyły się w formie turniejowej, przez osiem weekendów w ciągu całego sezonu.

W sumie zostało rozegranych 48 spotkań, które zakończyły się w czerwcu  finałowym turniejem w Baczynie. Organizatorem rozgrywek był Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Wadowicach.

Młodzi chłopcy z „Józefa” pokonali takie kluby piłkarskie jak: AKS Beskid Andrychów, LKS Nadwiślanka Brzeźnica oraz MKS Skawa Wadowice. Trenerem młodych piłkarzy jest Przemysław Opyrchał.

Dzieci z PKS św. Józef z Kalwarii Zebrzydowskiej równie dobrze zaprezentował się podczas rozgrywek Deichmann 2015 – minimistrzostwa w piłce nożnej

Młodzi piłkarze z Parafialnego Klubu Sportowego Św. Józef z Kalwarii Zebrzydowskiej na przełomie kwietnia i czerwca tego roku wzięli udział w rozgrywkach piłki nożnej Deichmann 2015.

Dzieci z całej małopolski przez siedem tygodni rywalizowali ze sobą na obiektach sportowych J&J Sport Center w Skotnikach. Tego typu rozgrywki są już od kilku lat organizowane w całej Polsce w sumie w 26 miastach.

Młodzi piłkarze z rocznika 2006/2007 trenowani przez Przemysława Opyrchała uplasowali się w pierwszej dziesiątce najlepszych drużyn. Jest to bardzo dobre miejsce biorąc pod uwagę to, że w zawodach wzięły udział 52 drużyny.