Już w najbliższą niedziele 14.02 w Lanckoronie w restauracji Verona odbędzie się koncert z okazji Dnia Zakochanych. Zagra zespół Peter&Jacob – zwycięzcy 5 edycji popularnego programu Must Be The Music.

Zespół gościł już w Veronie w ubiegłym roku z tej samej okazji, wtedy jak dowiedzieliśmy się od restauratorów zabrakło wolnych miejsc. Jak zapewniają restauratorzy będzie klimatycznie, nastrojowo i romantycznie.

Peter and Jacob czyli duet Piotr Szumlas i Jakub Zaborski. Piotr pochodzi z Kłomnic, wsi położonej na północ od Częstochowy, natomiast Jakub z miasteczka Szczekociny.

Jak sami mówią „ … trafili na siebie w Internecie w 2012 r. dzięki serwisowi YouTube, przeglądając swoje amatorskie nagrania muzyczne … „. Po jakimś czasie zdalnego tworzenia muzyki zdecydowali się na udział w 5. edycji Must Be The Music – Tylko Muzyka w której zaprezentowali swoje autorskie kompozycje (Emotions, W ciszy i Miss You) i ku swojemu zdziwieniu – wygrali.

Warto przypomnieć, że w Veronie do końca lutego trwa Miesiąc Meksykański – wspierany i promowany przez polskiego podróżnika Wojciecha Cejrowskiego w tym czasie w ubiegłą sobotę w restauracji zagrał zespół Alergen a tydzień wcześniej zespół Sombrero Negro.

Restauratorzy lanckorońskiej Verony przyzwyczaili nas już do częstych koncertów i organizacji imprez kulturalnych w naszym powiecie, kolejną taką imprezą jest występ kabaretowy w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Na scenie pojawi się Andrzej Grabowski – jeden z najpopularniejszych polskich aktorów – bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne w restauracji Verona oraz online na stronie: www.kupbilecik.pl

KONCERT WALENTYNKOWY – PETER & JACOB  14.02 (niedziela)

RESTAURACJA VERONA W LANCKORONIE

START: 19:00

WSTĘP WOLNY

 

WYSTĘP KABARETOWY ANDRZEJA GRABOWSKIEGO  18.02 (czwartek)

CKSiT w KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ ul.Broniewskiego 3

START: 19:00

Bilety: 45zł (dostępne w restauracji Verona oraz na www.kupbilecik.pl)