W sobotę 17 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Lanckoronie o 19:00 zaśpiewa Edyta Geppert znana z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Są jeszcze ostatnie bilety na jej występ.

Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek piosenki literackiej.

Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego i Andrzeja Poniedzielskiego, a wśród kompozytorów m.in.: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego.

Bardzo wiele piosenek z jej repertuaru wytrzymało próbę czasu i stało się już evergreenami. Z prostych, melodyjnych małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które natychmiast stają się udziałem publiczności.

Recital Edyty Geppert to znakomita okazja do spotkania z jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania kontrastowych nastrojów – piosenki liryczne są zderzane z dramatycznymi, a dramatyczne – z zabawnymi, tzw. kabaretowymi reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku, Mariana Hemara.

Ten recital to niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich dostarczają publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Bilety w cenach 60zł i 65zł dostępne w restauracji Verona oraz na portalu www.kupbielcik.pl

Już dziś warto też zarezerwować sobie czas i kupić bilet na Wojciecha Cejrowskiego w z jego najnowszym stand-up „Wolna Amerykanka”, jaki odbędzie się 5 listopada w Wadowickim Centrum Kultury o 19:00.

Bilety w cenach 55zł dostępne w WCK w Wadowicach oraz na portalach: www.biletos.com i www.kupbilecik.pl

Przypomnijmy, że Verona zorganizowała ostatnio w Andrychowie i Kalwarii Zebrzydowskiej występ Cezarego Pazury.