Wiemy już kto zagra podczas tegorocznych Dni Kalwarii Zebrzydowskiej, które odbędą się w dniach 2 – 3 lipca.  W tym roku CKSiT postawiło na zespół „Feel” i na rytmy Disco Polo w wykonaniu zespołów Andre i Milano.

W tym roku Dni Kalwarii odbędą się 2-3 lipca, zawsze CKSiT organizowało święto Miasta w pierwszy weekend wakacji tym razem największa muzyczna impreza w Kalwarii odbędzie się tydzień później.

W pierwszy week wakacji bardzo duża impreza muzyczna szykuje się w Zatorze i z tego względu Dni Kalwarii postanowiono zorganizować o tydzień później.

W sobotę 2 lipca na stadionie Kalwarianki królować będzie Disco Polo zagrają zespoły Andre i Milano. W niedzielę na scenie zobaczymy Fell i kabaret Nowaki.

Katowicki kwartet FEEL powstał w roku 2005 z inicjatywy Piotra Kupichy – wokalisty, kompozytora, autora tekstów i gitarzysty.

Pod koniec maja 2007 w katowickim klubie Dekadencja grupa nakręciła teledysk do pierwszego singla ” A gdy jest już ciemno”.  Singiel ten sprawił, że na długie tygodnie trafili do radiostacji, dzięki niemu większość ludzi o nich usłyszała.

Fajnie że muzyka brzmi w naszym mieście i każdy może znaleźć  coś dla siebie. Mamy rock, pop,hip hop,disco polo, koncerty organowe, orkiestry dęte … wiele talentów wokalnych Kalwaria to miejsce które dobrze brzmi – komentuje Robert Ładnowski, komentator muzyczny 

Na razie nie znamy szczegółów jak tegoroczne Dni Kalwarii będą wyglądać, obecnie Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do udziału w konkursie ofert na wyłączność obsługi gastronomicznej  imprezy: „Dni Kalwarii Zebrzydowskiej 2016”.

Konkurs ofert dotyczy zapewnienia kompleksowej obsługi gastronomicznej (wyłączności na małą i dużą gastronomię) podczas imprezy plenerowej na terenie kortu tenisowego. Zainteresowani świadczeniem takiej usługi więcej informacji otrzymają w CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Feel 

Andre

Milano

 • danuta

  mają racje papa d!!!!! lata mojej młodości!!!

 • hdcjkajhgvjrs

  tak!!!

 • kaja

  Masz rację papa D górą

 • kalwarianka

  najlepiej było by zaprosić papa D na pewno będą ze 4 koncerty disco polo a resztę jakieś chór

 • kalwarianin

  zmieńcie tytuł na „discopolo’ na dniach kalwarii