28 maja w Wieliczce, a dzień później w Bielsku-Białej wystąpi legendarny zespół Lady Pank, to część Jubileuszowej trasy 35 – lat na scenie. Organizatorem koncertów jest PartySerwis natomiast Partnerem Strategicznym dobrze znana Firma DOMENO – Producent obuwia z Kalwarii Zebrzydowskiej, której Ambasadorem jest JANUSZ PANASEWICZ.

Firma DOMENO już od 25 lat produkuje obuwie skórzane dbając o niebanalny design, estetykę wykonania oraz bardzo wysokie wymagania jakościowe, co znajduje uznanie klientów w kraju i zagranica.

Hasłem przewodnim marki DOMENO jest tworzenie butów niebanalnych, zgodnych z aktualnymi trendami mody. Ambasadorem marki jest jeden z najbardziej wyrazistych i charyzmatycznych wokalistów w Polsce – frontman Lady Pank – JANUSZ PANASEWICZ!

Popularny „Panas” nie tylko poleca i reklamuje buty Domeno, ale też używa ich na codzień i właśnie w butach z kalwaryjskiej firmy Domeno występuje na koncertach.

To buty z charakterem! Polecam – mówi krótko Janusz Panasiewicz

Obuwie marki Domeno można zakupić w sklepach stacjonarnych w całej Polsce, w oficjalnym sklepie internetowym – www.sklep.domeno.com.pl oraz w naszej okolicy w sklepie fabrycznym w Kalwarii Zebrzydowskiej ul. Mickiewicza 33.

Firma DOMENO zaprasza również na swoją oficjalną stronę internetową www.domeno.com.pl na której można obejrzeć sesje z JANUSZEM PANASEWICZEM w roli głównej a także mnóstwo informacji oraz ciekawostek na temat firmy.

Organizatorem koncertów jest PartySerwis natomiast partnerem strategicznym dobrze znana Firma DOMENO – Producent obuwia z Kalwarii Zebrzydowskiej, której Ambasadorem jest Janusz Panasewicz.

 

Bilety tutaj:

Domeno oraz PartySerwis zapraszają na oficjalne strony koncertowe – Lady Pank 35 – lecie Wieliczka www.ladypankwieliczka.pl oraz Bielsko – Biała www.ladypankbielsko.pl – można tam zamówić bilety na koncert.

Na koncerty zaprasza również JANUSZ PANASEWICZ:

 

Bilety tutaj:

Domeno oraz PartySerwis zapraszają na oficjalne strony koncertowe – Lady Pank 35 – lecie Wieliczka www.ladypankwieliczka.pl oraz Bielsko – Biała www.ladypankbielsko.pl – można tam zamówić bilety na koncert.

Lady Pank najbardziej legendarny polski zespół rockowy obchodzi w tym roku jubileusz 35 – lecia!

Założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 35 lat króluje na polskiej scenie muzycznej.

Przeboje: „Mniej Niż Zero”, „Kryzysowa Narzeczona”, „Tańcz Głupia, Tańcz”, „Mała Lady Punk”, „Zamki Na Piasku”, „Zawsze Tam, Gdzie Ty”, „Sztuka Latania”, „Wciąż Bardziej Obcy”, „Vademecum Skauta”, „Zostawcie Titanica”, „Marchewkowe Pole”, „Tacy Sami”, „Na Co Komu Dziś” czy Stacja Warszawa” na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już kilka pokoleń słuchaczy”.

Podczas 35-letniej burzliwej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy sprzedaży czyniąc Lady Pank najbardziej utytułowanym zespołem rockowym w Polsce. W jubileuszowym 2016 roku zapowiedziany jest kolejny premierowy album grupy.

Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada własne oficjalne internetowe radio „RMF Lady Pank” dostępne w serwisie internetowym rmfon.pl.

Z okazji 35-lecia odbędzie się szereg wydarzeń medialnych oraz jubileuszowa trasa koncertowa. Koncerty Lady Pank to prawie  dwugodzinna lawina przebojów, które zna każdy, eksplozja energii, niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza i charyzmatyczny wokal Panasewicza.