Firma Goldcrest of London z siedziba w UK zatrudni  wykwalifikowanych stolarzy meblowych. Prosimy o kontakt tylko osoby zdecydowane na wyjazd i prace w UK. Polska ekipa, polski szef, angielskie zarobki.
GOLDCREST OF LONDON  jest firmą Stolarską z 14 letnim doświadczeniem budowlanym i stolarskim.

Nasze wieloletnie doświadczenie w budowlance sprawiają, że zawsze   Co wyróżnia nas wśród konkurencji to wykonywanie profesjonalnych pomiarów popartych rysunkami technicznymi oraz wizualizacjami 3D – Architekt, Klient zawsze  dokładnie wie jaki produkt dostaje.

Posiadamy  własna lakiernia – bierzemy odpowiedzialność za wszystkie wykończenia łącznie z tapicerka.

Nie obawiamy się trudnych projektów; śledzimy nowe rozwiązania techniczne tak wiec każdy projekt jest możliwy. Oświetlenie, elektrycznie otwierane drzwi, podnoszone wysięgnikami tv, wysokie szafy, chowane drzwi, ukryte schowki w szafach, nowoczesne materiały i okleiny plus wiele innych.

Nasza ekipa składa sie tylko z Polaków, zatrudniamy Polaków I w Polaków inwestujemy.

Zatrudniamy tylko fachowców czerpiących radość z wykonywanego zawodu. Wierni swojemu motto „The production of quality objects is never an accident” z dnia na dzień tworzymy historie naszej firmy.

Firma Goldcrest of London z siedziba w UK zatrudni  wykwalifikowanych stolarzy meblowych. Prosimy o kontakt tylko osoby zdecydowane na wyjazd I prace w UK. Polska ekipa, polski szef, angielskie zarobki.

Kontakt Magdalena@goldcrestoflondon.co.uk