Gabrysia Katzer 12 -letnia uczennica Szkoły Podstawowej w Brodach, wystąpi 22 września o godzinie 15:15 na antenie TVP2 w programie Szansa na Sukces Junior Eurovision.

Do Telewizji Polskiej powraca „Szansa na Sukces dla dzieci”, program który wyłoni reprezentanta Polski na Eurowizji Junior 2019. Gabrysia, mieszkanka naszej gminy, wystąpi w trzecim półfinałowym odcinku programu. Gościem specjalnym będzie zespół Zespół Papa D.

Niedawno została opublikowana lista potencjalnych reprezentantów Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, która odbędzie się 24 listopada w Gliwicach. W związku z wielkim sukcesem Roksany Węgiel w Mińsku, tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w Polsce. Muzyczne show poprowadzą: Ida Nowakowska, Aleksander Sikora oraz Roksana Węgiel.

Jesteśmy dumni, że pośród wielu uzdolnionych dzieciaków z całej Polski znalazła się nasza reprezentantka. Gabrysia jest laureatką wielu konkursów organizowanych w naszym regionie, a także tych o zasięgu ogólnopolskim. Trzymamy kciuki za Gabi!

Koniecznie oglądajcie: 22 września 2019 r. (niedziela), godz. 15:15, TVP 2