Z Kalwaria Summer Fest pożegnali wakacje

W 2015 zorganizowali wielki festiwal, pracują nad tegoroczną edycją, a już myślą o następnej, w której możesz im pomóc. W skrócie: Kalwaria Summer Fest w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego. Teraz potrzebują naszych głosów! 

Kalwaria Summer Fest to największy w naszej gminie jak i powiecie festiwal sportowo-muzyczny, podczas którego odbywają się zawody rowerowe oraz koncert.

Inicjatywa powstała w 2015 roku, kiedy to zorganizowano pierwsze tego typu wydarzenie. Ostatnia edycja przyciągnęła rowerowych zapaleńców, oraz ich kibiców z całej małopolski i województwa śląskiego. Dodatkowo całe wydarzenie uwiecznił koncert zespołu Rasmentalism.

Nie spoczywając na laurach grupa młodzieży pod przewodnictwem Artura Tokarskiego i patronatem Centrum Kultury planuje kolejne wydarzenie już na koniec wakacji tego roku.

Póki co nie ujawniają gwiazdy, która ma wystąpić oraz pozostałych atrakcji, ale zapewniają, że dążą do zaproszenia kogoś, na kogo Kalwaria czeka od lat. Co więcej! Plany organizatorów nie kończą się na najbliższej edycji festiwalu. Otóż projekt Kalwaria Summer Fest dostał się do dalszego etapu Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Przejście weryfikacji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Jeżeli uda nam się zdobyć dodatkowe pieniądze, to w 2017 roku dołożymy wszelkich starań, aby zorganizować wydarzenie o jakim usłyszy cała Polska i jakiego w Polsce jeszcze nie było! Do zdobycia jest kilkadziesiąt tysięcy złotych, które możemy zdobyć dzięki państwa głosom. Zmobilizujmy się i zróbmy coś dla Kalwarii – mówią organizatorzy Kalwaria Summer Fest

Jak głosować?
Wystarczy wejść na stronę internetową www.bo.malopolska.pl i oddać głos na Kalwaria Summer Fest.

Aby głosować musisz być mieszkańcem województwa małopolskiego i mieć ukończone 16 lat. Głosowanie odbywać się będzie od 18 czerwca do 6 lipca 2016 roku.

Zapraszamy do głosowania. To tylko minuta poświęconego czasu, a może dać każdemu mieszkańcowi naszej gminy niezapomniane chwilę, które będą wspominać latami. Dziękujemy każdemu, kto odda głos i przyczyni się do realizacji marzeń naszych jak i marzeń kalwaryjskiej młodzieży – dodają pomysłodawcy 

Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy i oddawania swoich głosów i zachęcania do tego znajomych! Tutaj głosujemy – www.bo.malopolska.pl

Tak było rok temu