Ruszył nowy konkurs podwórko Nivea w którym można wygrać piękny i nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych. O taki plac walczy Barwałd Górny. Jedyne co trzeba zrobić to głosować co dzień i zachęcić do tego jak największe grono bliskich i znajomych. Pomożecie ?

W tego rocznym konkursie bierze udział wiele lokalizacji z całej Polski. Przestronne podwórko marzy się też dzieciom przy szkole w Barwałdzie Górny, plac będzie dostępnych dla wszystkich milusińskich.

Plac zajmie blisko 500m2 znajdzie się na nim kilkanaście atrakcji w tym m.in. huśtawki, karuzele, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, gry w klasy, skakanka, piaskownica, tunel czy sprężynowiec.

Podwórko zgodnie z wymogami będzie otwarte od 8.00 do 20.00 dla wszystkich chętnych i przynajmniej raz w roku Nivea planuje robić tam imprezę na dzień dziecka lub rodziny czy też z okazji rocznicy firmy. Plac zostanie też hucznie otwarty.

Do wygrania jest 40 placów w całej Polsce (20 w I turze do 3 czerwca i 20 w II turze do 30 czerwca). Wygra ten kto zmobilizuje najwięcej systematycznie głosujące osoby. Najbliższy plac zabaw znajduje się liczącym niespełna 1500 mieszkańców Ochojnie w gminie Świątniki Górny i Jordanowie.

Jak na razie Barwałd Górny znajduje się w ścisłej czołówce, to bez wątpienia efekt zaangażowania mieszkańców o co od jakiegoś czasu zabiega Franciszek Sarapata, jednak trzeba pamiętać by głosować codziennie! 

Co trzeba zrobić żeby również nasze maluchy zarówno z pobliskiej szkoły jak i całego powiatu też mogły się cieszyć takimi atrakcjami? To proste:

  • Codziennie trzeba głosować z każdego posiadanego adresu e-mail przez stronę www.nivea.pl/podworko (od 5 maja)
  • Nie ma ograniczeń wiekowych trzeba tylko kliknąć i mieć skrzynkę e-mail
  • Należy wybrać odpowiednią lokalizacje (Barwałd Górny-gmina Kalwaria Z.-powiat wadowicki-woj. Małopolskie)
  • Nie zapomnijcie potwierdzić linkiem aktywacyjnym głosu który wyśle nivea w wiadomości na podany adres e-mail przy głosowaniu

Jak łatwo policzyć 1 osoba głosująca co dzień przez 30 dni z jednego adresu e-mail odda 30 głosów,a 10 osób tylko raz głosujące to 10 głosów w sumie. Więc liczy się regularność – zachęca pomysłodawca akcji Franciszek Sarapata i dodaje Oczywiście trzeba zachęcić bliskich do głosowania przede wszystkim w bezpośrednio, ale można też zaprosić ich np. na Facebooku do tego służą poniższe strony

 

Głosowanie:
www.nivea.pl/podworko
od 5 maja woj.małopolskie->powiat wadowicki->gmina Kalwaria Zebrzydowska->Barwałd Górny

Strona na FB:
www.PlacZabawNIVEA.pl
(polub i udostępnij)

Wydarzenie na FB:
Głosowanie-Codzienne/ Wybudujmy Wspólnie Plac Zabaw dla Dzieci – Podwórko NIVEA (dołącz i zaproś wszystkich znajomych)

  • MKS

    W dzisiejszej kolejce w 1 lidze juniorów starszych MKS Kalwarianka – KS Chełmek 4-3(3-1) Tomasz Trzebuniak 1 , Paweł Dybek 18 , Karol Popielarz 45 , 70 – goście 35, 75 , 85