Gościniec 4 Żywiołów został nominowany do XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego AgroPolska.  Jest  to prestiżowy konkurs  branży rolno spożywczej, organizowany pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

17 lutego 2016r.  wręczono  nominację Marszałka Województwa Małopolskiego  do XXIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego AGRO POLSKA .

W tym roku nominacje w XXIII edycji konkursu AGRO POLSKA otrzymało w Małopolsce  41 przedsiębiorców. Wśród nominowanych znalazł się  Gościniec 4 żywiołów za Smaki Gościńca  oraz Pan Maciej Szymanowski za przetwory z własnego gospodarstwa.

Uroczyste wręczenie nominacji odbyło się  w Małopolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Karniowicach. Nominacje wręczał  wicemarszałek Wojciech Kozak. Nominacja Marszałka Województwa Małopolskiego stanowi wyróżnienie na poziomie regionalnym i uprawnia do rywalizacji w ogólnopolskim konkursie AGRO POLSKA, nad którym patronat sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Gościniec 4 żywiołów promował swoje Smaki Gościńca  prezentując  szeroką gamę  lokalnych  produktów min. przetwory i chleb, które  są wytwarzane  w Spółdzielni Socjalnej oraz produkty  lokalnych rolników takie jak oleje tłoczone na zimno od Pana Stefana Wójcickiego czy konfitury  Pani Anastazji Przywary. Nominacje otrzymał także Pan Maciej Szymanowski za  produkty „ Od Maciejowej”

Udział w nominacjach dowodzi o wysokiej jakości  produktów. Serdeczne gratulujemy, zachęcamy do skosztowania naszych Smaków Gościńca.

{gosciniec4zywiolow.pl}