Takiego wydarzenia w Kalwarii Zebrzydowskiej jeszcze nie było! W jednym dniu 15 kwietnia 2018 r. odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej oraz Turniej Charytatywny FIFA 18, a to wszystko dla Dominiki Kosek z Brodów, która przebywa obecnie w Klinice Budzik i jest rehabilitowana. Akcja odbędzie się pod hasłem „Gramy dla Dominiki”.

15 kwietnia  2018 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się  Turniej piłki nożnej. Ruszyły właśnie zapisy do udziału w Turnieju – można je zgłaszać na adres promocja@kalwaria-zebrzydowska.pl . Gramy 5 zawodników w polu plus bramkarz. Wpisowe 200 zł, które zostanie przeznaczone na leczenie Dominiki.

Wystąpią 24 zespoły, podzielone na grupy, w czasie samego Turnieju zaplanowano sporo atrakcji, nie zabraknie też licytacji bardzo atrakcyjnych przedmiotów głownie dla kibiców m.in.  piłki, koszulki z autografami. Licytację zaplanowano na godz. 14:00.

W tym samym dniu czyli 15 kwietnia w Sali Widowiskowej CKSiT  zorganizowany zostanie Turniej FIFA, jego niewątpliwą atrakcją będzie fakt, iż mecze play-off rozgrywane będą na wielkim ekranie Sali Widowiskowej,  główną nagrodę stanowić będzie – Konsola PS4 Slim 500GB + Gra Uncharted 4 Kres Złodzieja. Zapisy do Turnieju przyjmowane są w Sklepie EXGAMES, Kalwaria Zeb. ul. Krakowska 31, który jest też fundatorem głównej nagrody, tel. 570 23 23 83, sklep@exgames.pl.  Pozostałe nagrody funduje Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wpisowe 40 zł, które zostanie przeznaczone na leczenie Dominiki.

Dominika Kosek z Brodów w grudniu 2016 r. zaczęła skarżyć się na bóle i zawroty głowy. Dzięki szybkiej interwencji lekarza rodzinnego została skierowana na badania do szpitala, gdzie zdiagnozowano bardzo niebezpiecznie ulokowanego guza. Lekarze podjęli natychmiastową decyzję o operacji. Mimo obaw dziewczynki operację wykonano 18 stycznia 2017 roku w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

Później przez miesiąc organizm zmagał się z bardzo wysoką gorączką i infekcją bakteryjną. Dziewczyna zapadła w śpiączkę. Od 7 marca 2017 roku Dominika przebywa w klinice Budzik w Warszawie. Przechodzi bardzo długa, ciężka oraz kosztowną rehabilitacje. Dominiką muszą zająć się: neurookulista, neurologopeda, ortopedzi i rehabilitanci. Zebrana kwota w czasie Turnieju zostanie w całości przeznaczona na rehabilitację.

Ruszyły zapisy do udziału w Turniejach Charytatywnych „Gramy dla Dominiki”

15 kwietnia 2018 – niedziela – start godz. 8:00 – Turniej Halowy piłki nożnej – Hala Sportowa przy Zespole Szkół nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego – zapisy: promocja@kalwaria-zebrzydowska.pl wpisowe 200 zł – w całości trafia na pomoc dla Dominiki

15 kwietnia 2018 – niedziela – start godz. 9:00 – Turniej FIFA18 – Sala Widowiskowa CKSiT – zapisy – w Sklepie EXGAMES, Kalwaria Zeb. ul. Krakowska 31, tel. 570 23 23 83, sklep@exgames.pl – wpisowe 40 zł w całości trafia na pomoc Dominiki.

Organizatorami Turniejów „Gramy dla Dominiki”  jest: Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej, CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej, Sklep EXGAMES, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, Niebieska ekipa.

  • Kibic

    W sobote 16, Kalwarianka gra u siebie