10 kwietnia w niedzielę w Kalwarii zorganizowany zostanie II Turniej Charytatywny piłki halowej Gramy dla Julki, zagramy w dniu jej urodzin. Organizatorzy zapraszają do kibicowania i do udziału w licytacjach, będzie można popatrzeć na dobrą piłkę i jest co licytować.

Poprzedni Turniej Charytatywny Gramy dla Julki imponował swoim rozmachem, udało się zebrać dla Julki dokładnie 9.457,71 zł.

Uzyskane wsparcie tak z wpisowego z przeprowadzonych zbiórek i licytacji  zostanie przekazane w całości  dla Naszej małej BOHATERKI!

Julia Dryndos pochodzi z Zebrzydowic, cierpi na zespół Westa, ma 8 lat i wymaga codziennej rehabilitacji cierpi na różnego typu schorzenia, bez rehabilitacji Julia nie ma szans na funkcjonowanie. Koszty rehabilitacji i leczenia są spore, mama Julii chce zapewnić córce codzienną rehabilitację a my poprzez organizację Turnieju Charytatywnego chcemy ją wspomóc.

Turniej jaki zorganizowano rok temu  spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Ilość drużyn, kibiców ludzi dobrego serca chętnych wesprzeć ideę przyświecającą temu turniejowi przerosła oczekiwania, organizatorzy postanowili by Turniej zorganizować i w tym roku.

Do Turnieju w zaledwie kilkanaście godzin zgłosiło się ponad 20 zespołów, w Turnieju zagrają 22 drużyny podzielone na 4 grupy. Dla najlepszych 3 drużyn przygotowano puchary, zostanie wybrany też najlepszy bramkarz i strzelec.

W tym Charytatywnym Turnieju najważniejszy  jest  sam udział, już w ten sposób zespoły wsparły Julkę, teraz liczymy na wsparcie kibiców.

Jednak sam Turniej to nie wszystko organizatorzy zapraszają na licytacje zostaną one zorganizowane w czasie trwania Turnieju – 10 kwietnia o  godzinie 13:00.

Licytowane będą oficjalne pamiątki klubowe i inne ofiarowane przez sportowców i darczyńców przedmioty.

Miedzy innymi: Koszulka Wisły Kraków z sezonu 2007/2008 gdy Wisła zdobyła Mistrzostwo Polska a koszulka z autografami mistrzów. Będą koszulki zawodników Wisły Kraków z obecnego składu: Wolski, Małecki, Bałaszow, będzie też oryginalna piłka Ekstraklasy z podpisami zawodników Wisły Kraków, przygotowano też  koszulki zawodniczek Wisły z drużyny koszykarskiej,  korki Urygi i coś dla prawdziwych koneserów czyli koszulka  Brighiiego z pamiętnego meczu WISŁA – PARMA.

Będzie też coś dla fanów Kajetanowicza przekazane przez Mistrza Polski i Europy w rajdach samochodowych, będzie też piłka przekazana przez siatkarzy, znajdzie się też coś dla fanów Panasewicza, będą też karnety do siłowni EMI i basenu Młyn Jacka, czy voucher na kolacje w Veronie.

Podobnie jak przed rokiem zostanie zorganizowany Słodki Kącik, o który zadba GPS Kalwaria będzie też malowanie twarzy dla najmłodszych i inne atrakcje dla dzieci, zatem warto przyjść na ten Turniej całymi rodzinami.

Turniejowi w tym roku towarzyszyć będzie Dzień Dawcy Szpiku. Podczas tej akcji wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55 lat mogą bezpłatnie zarejestrować się w naszej bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych. Zajmuje to tylko chwilę, polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka.

Zorganizowana zostanie też wielka zbiórka nakrętek plastikowych. Zamiast je wyrzucać do kosza zbierajcie i przynieście nam na turniej. Będzie specjalny punkt w którym można je będzie zostawić. Pewna firma zobowiązała się do przekazania odpowiedniej kwoty za każdy kilogram nakrętek.

Cały dochód z Turnieju jak i przeprowadzonej aukcji zostanie przekazany dla Naszej małej BOHATERKI. Bohaterką i zwyciężczynią całych zmagań dzięki naszej POMOCY zostanie chora na zespół Westa Julka Dryndos.

Już dziś zapraszamy do udziału w tym Turnieju, podobnie jak przed rokiem będziemy was na bieżąco informować o tym co przygotowaliśmy na Turniej Charytatywny Gramy dla Julki w dniu jej urodzin.

Tutaj wydarzenie na FB II turniej piłki halowej : GRAMY DLA JULKI  weź udział i śledz je na bieżąco

Organizatorami Turnieju jest Stowarzyszenie GPS, Fundacja Pomóc Więcej , Darek ( SKWK ) i portal Nasza Kalwaria. Patronat nad turniejem sprawuje Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty.

 

Turniej Gramy dla Julki w dniu jej Urodzin 

10 kwietnia – niedziela od 8:00 do 18:00, licytacje godz. 13:00

Nowa Hala Sportowa w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ZS nr. 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego

 

Tak było rok temu …