Grzegorz Staszewski nie jest już trenerem Kalwarianki. Po głębokiej analizie zarząd MKS Kalwarianki podziękował mu za współpracę, nie pomogło ostatnie efektowne zwycięstwie z Górnikiem Libiąż 10-0.

Grzegorz Staszewski objął MKS Kalwariankę w lipcu 2015 roku. Po mimo sporych ubytków kadrowych w rundzie jesiennej, drużyna pod jego wodzą ugrała 11 cennych oczek.

W przerwie zimowej po cennych uzupełnieniu składu i profesjonalnych przygotowaniach, ekipa MKS Kalwarianki podwoiła swój dorobek z jesieni.

Drużyna pod wodzą Grzegorza Staszewskiego grała zawsze fair play, prezentowała wyrachowany, defensywny styl gry.  Na wyjazdach zabrała awans do III ligi ekipom z Jaśkowic czy Giebułtowa pewnie zwyciężając.

W ogólnym rozrachunku 30 meczach jego podopieczni zdobyli w 30 meczach 32 punkty.

Grzegorz Staszewski z dniem 30 czerwca pożegna się z Kalwarianka.  Nazwisko nowego trenera Kibice żółto – czerwonych poznają 5 lipca na pierwszym treningu. Zespół MKS Kalwarianki pierwszy sparing rozegra 9/10 lipca z Hutnikiem Nowa Huta. Kolejne sparingi żółto-czerwoni rozegrają z Iskrą Klecza, TS Skawinka Skawina / Wiślanie Jaśkowice, Podhale Nowy Targ i Górnikiem Zabrze rezerwy 3 liga śląsko- dolnośląska.

 • MKS

  Grzegorz Staszewski trenerem Orkana Szczyrzyc beniaminka 4 ligi nowosądecko – tarnowskiej

 • nark

  A dlaczego nie jest. Wydaje mi się, że się sprawdzał. Czyżby znowu nieprzemyślane decyzje czy się komuś roboty na siłę szuka?

 • realista

  nowy trener 5 lipca? haha, ładny żarcik, znowu w klubie będzie burdel jak w zeszłym roku i będzie szukanie na gwałt trenera i zawodników 2 tygodnie przed ligą…

 • Kalwarianin

  Ciekawe kto bedzie grał w okręgówce 😀