Przedsiębiorcy z gminy Kalwaria Zebrzydowska będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących możliwości pozyskania Funduszy Europejskich. W Starym Kinie uruchomiono Punkt Konsultacyjny MARR.

Urząd Miasta informuje o uruchomieniu w Starym Kinie Punktu Konsultacyjnego Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Punkt skierowany jest do właścicieli firm, które chcą poprawić skuteczność i efektywność swojego przedsiębiorstwa i potrzebujesz pomocy przy wyborze właściwej ścieżki rozwoju firmy.

Punkt MARR czyny jest w każdy pierwszy i trzeci piątek miesiąca w Starym Kinie w godzinach od 10:00 do 14:00, dyżurujące osoby doradzą z jakich środków przedsiębiorcy mogą skorzystać konsultacje są indywidualne i bezpłatne.

Zapraszamy mieszkańców gminy Kalwaria Zebrzydowska na bezpłatne, indywidualne konsultacje dotyczące możliwości pozyskania Funduszy Europejskich. Konsultacje skierowane są  do wszystkich mieszkańców, w tym osób fizycznych i przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem środków z funduszy europejskich – zachęcają konsultanci

Zakres udzielanych konsultacji obejmuje m.in.: środki na otwarcie i rozwój działalności gospodarczej, podnoszenie kwalifikacji zawodowych (projekty szkoleniowe), pozyskiwanie funduszy zwrotnych, wsparcie z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

Doradztwo będzie prowadzone przez specjalistę ds. Funduszy Europejskich Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Chrzanowie.

ul. Grunwaldzka 5, 32-500 Chrzanów
Tel.: , 627 23 11
Fax.: (32) 627 23 12
E-mail: fem_chrzanow@umwm.pl

www.fundusze.malopolska.pl