Janusz Panasewicz wybiera i poleca buty Domeno

Janusz Panasewicz wokalista kultowego zespołu Lady Pank, wybiera i promuje buty Domeno. Ta firma w tym roku świętuje 25 lecie istnienia i coraz mocniej angażuje się w różne projekty kulturalne.

Jego  nazwisko i wokal kojarzą wszyscy fani polskiego rocka. Już od ponad 30 lat wychowuje muzycznie kolejne pokolenia i niewątpliwie, należy do grona polskich rockowych legend.

Jeden z najbardziej wyrazistych i charyzmatycznych wokalistów w Polsce Janusz Panasiewicz został ambasadorem marki DOMENO – Producenta Renomowanego Obuwia Skórzanego z Kalwarii Zebrzydowskiej która już na stałe wpisała w Polski oraz zagraniczny rynek obuwniczy.

Już od 25 lat DOMENO produkuje obuwie skórzane dbając o niebanalny design, estetykę wykonania oraz bardzo wysokie wymagania jakościowe, co znajduje uznanie klientów w kraju i zagranica.

Hasłem przewodnim marki DOMENO jest tworzenie butów niebanalnych, zgodnych z aktualnymi trendami mody.

Ambasador marki DOMENO – Janusz Panasewicz w marcu opublikował swój drugi solowy album pt: „Fotografie”, który promuje piosenka i teledysk „Między nami nie ma już” oraz „Nie zamykaj okien”.

Firma Domeno już wcześniej współpracowała z jednym z lepszych polskich wokalistów,  w listopadzie 2014 firma współorganizowała w krakowskim Klubie Studio jego solowy koncert.

Popularny „Panas” nie tylko poleca i reklamuje buty Domeno, ale też używa ich na codzień i właśnie w butach z kalwaryjskiej firmy Domeno występuje na koncertach.

To buty z charakterem! Polecam – mówi krótko Janusz Panasewicz

Zespół Lady Pank powstał pod koniec 1981, lecz oficjalną datą powstania jest 11 września 1981, czyli właśnie dziś popularne „Panki” mają swoje urodziny, w tym czasie zespól nagrał kilkanaście płyt i wyśpiewał wiele przebojów, które na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki.

Natomiast w tym roku firma Domeno obchodzi swoje 25 urodziny. Zakład produkcji obuwia DOMENO istnieje od 1990 roku.

Firma Domeno znana jest również z organizacji oraz wspierania wielu imprez kulturalnych między innymi koncertów, imprez sportowych i charytatywnych, ostatnio mocno zaangażowała się w Pożegnanie Lata w Stryszowie, zapraszając Jerzego Kryszaka i zespół Alergen.

Obuwie marki Domeno można zakupić w sklepach stacjonarnych w całej Polsce, w oficjalnym sklepie internetowym – www.sklep.domeno.com.pl oraz w naszej okolicy w sklepie fabrycznym wyprzedażowym w Kalwarii Zebrzydowskiej ul.Mickiewicza 33