Kto jeszcze nie widział Jasełek w wykonaniu braci kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego w Kalwarii Zebrzydowskiej, zachęcamy by to uczynił jak najszybciej.  Jasełka wystawiane są w każdą sobotę i niedzielę stycznia.

Co roku kalwaryjskie Jasełka wystawiane są przez braci kleryków WSD OO. Bernardynów oraz Franciszkańską Młodzież Oazową. Tradycja jasełkowa ma już wiele lat. Cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Kalwarii Zebrzydowskiej i okolic.

W tym roku wystawiono 7 przedstawień, wszystkie cieszyły się olbrzymią popularnością i zawsze gromadziły komplet widzów, Aula Wyższego Seminarium Duchownego w Kalwarii Zebrzydowskiej wypełnia się w nadkomplecie.

Bilety bezpłatne można rezerwować 691-327-994 i warto o tym pomyśleć wcześniej, ale jak zaznaczają bracia na krótko przed rozpoczęciem spektaklu do auli wpuszczani są wszyscy chętni, nieposiadający biletów. Bracia przed publicznością wystąpią jeszcze pięciokrotnie.

Kalwaryjskie Jasełka co roku zaskakują nowym scenariuszem. Podczas wszystkich spektakli panowała sympatyczna i miła atmosfera. Dziękujemy serdecznie wszystkim widzom za obecność, a w szczególności tym najmłodszym – mówią bracia 

Tak faktycznie jest w minioną niedzielę gościliśmy na Jasełkach i przekonaliśmy się, że Jasełka najwięcej radości dają dzieciom, najmłodsi z wielką uwagą śledzili występ ale też sami dostali małą rolę do zagrania, jednak jak to wygląda trzeba zobaczyć na żywo.

Jasełka w wykonaniu Braci Kleryków i Młodzieży Oazowej – Sala w Wyższym Seminarium Duchownym

  • 24 stycznia 2016 – niedziela – 12.30, 17.00
  • 30 stycznia 2016 – sobota – 14.00
  • 31 stycznia 2016 – niedziela – 12.30, 17.00

Bilety bezpłatne można rezerwować 691-327-994