W poniedziałek 18 kwietnia w Sali Widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej wystąpi Kabaret Młodych Panów, organizatorzy zapraszają do „Starego Kina” po bilety.

Premiera pierwszego programu miała miejsce 7 października 2004 roku, w Rybniku, podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK.

Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie, BEZCZELNIE MŁODZI Panowie nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez – ze śmiechu oczywiście – fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele. Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN i innych.

Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach – stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu. Tak, tak można coś robić jeszcze lepiej…

Dotychczasowy dorobek artystyczny zebrali na trzech płytach DVD, a ostatnią pt. „Bezczelnie Młodzi” zrealizowaną przy udziale wyjątkowych gości Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury, Kabaretu Ani Mru Mru i Smile, wydali w 2012 roku – czytamy na stronie Kabaretu.

Bilety w cenie 60 zł kupić można w siedzibie Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, ul. Mickiewicza 4.

tel. 33 873 37 71, mail: biuro@ckstkalwaria.com

Kabaret w Kalwarii wystąpi w poniedziałek, 18. kwietnia o godz. 17:00 w Sali Widowiskowej CKSiT.

 • mac

  W rozegranym w sobotnie przedpołudnie meczu kontrolnym rezerwy Górnika zremisowały 1:1 (0:1) z IV-ligową Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska. Bramkę zdobył Sebastian Leszczak.

  Górnik II Zabrze – Kalwarianka 1:1 (0:0)

  Bramka: Leszczak.

  Górnik II: Kasprzik – Dankowski, Wolniewicz, Weremko, Gruszka – Staszczak, Teichman, Leszczak, Papis – Furgacz – zawodnik testowany.

  Grali także: Wiśniewski, Rutkowski, Gwaze, Bartos, Ściślak, Budny, Robel, Mąka.

 • MKS

  Sobota 11 Górnik Zabrze ( 3 liga Śląska) – MKS Kalwarianka

 • Anglik

  Rusz głowa geniuszu. U innych sa obiekty na 400 osób, tutaj mamy 250, prosta matematyka;))

 • Jen

  dlaczego u nas po 60 a w innych miastach są po 50 zł?

 • Kalwarianin

  No nareszcie coś ciekawego dzieje się w Kalwarii! Super!