W Kalwarii Zebrzydowskiej spotkali się karatecy z całego regionu na III Kalwaryjskim  Meetingu Seido Karate,  jego organizatorem był Sensei Roman Kruszecki.  Oficjalne otwarcia dokonał Jun Shihan Bogdan Czapla.

Do Kalwarii Zebrzydowskiej przyjechało blisko 150 karateków z Małopolski i Śląska.

Na meetingu poza silą grupa z  Kalwaria Zebrzydowskiej byli też przedstawiciele  reprezentujący Wadowice, Andrychów, Kęty, Kraków, Nowy Targ, Sucha Beskidzka, Żywiec, Oświęcim, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Dąbrowa Górnicza, Lipnica Wielka, Maków Podhalański, Myślenice, Świątniki Górne, Sławków.

Zajęcia prowadzili: Sensei Mirosław Banaś, Sensei Roman Kruszecki, Sensei Adam Kmiecik, Sensei Jacek Spisak, Sensei Robert Lach, Sensei Piotr Michulec, Sempai Sebastian Janik i Nidan Monika Kruszecka.

Treningi odbywały się w 4 blokach treningowych z podziałem na 6 klas zgodnie z kolorem pasa.

Dziękuję za wspólny trening, była to wspaniała okazja do spotkania, ponieważ poszukiwanie doskonałości ducha wojownika to jedyne godne zadanie Naszego człowieczeństwa –  mówi Sensei Roman Kruszecki

Karatecy do Kalwarii zawsze bardzo chętnie przyjeżdżają co potwierdziło ostatnie spotkanie, a zawodnicy z Kalwaryjskiego  Klubu Seido Juku Karate mają już bardzo mocną pozycje na mapie klubów karate w tej części kraju.

Kolejną okazją do spotkania się karateków w Kalwarii Zebrzydowskiej będzie Ogólnopolski Turniej Karate jaki obędzie się w Kalwarii 16 kwietnia.