Karatecy z Kalwarii walczyli w Londynie

Reprezentanci  Kalwaryjskiego Klubu Seido Karate wrócili właśnie z Londynu gdzie walczyli w Mistrzostwach Juniorów do lat 17 reprezentując Polskę.  Najlepiej zaprezentował się Dawid Van Rijswijk który stanął na drugim stopniu podium.

Zawodnicy Kalwaryjskiego Klubu Seido Karate wraz z trenerem Sensei Romanem Kruszeckim zostali zaproszeni przez Jun Shihan Brandta udali do udziału w zawody Seido Karate Juniorów do 17 roku życia w Londynie.

Reprezentacja Klubu do Londynu udała się w składzie: Jakub Rozenblat, Kacper Maniek, Mateusz Talaga i Dawid Van Rijswijk.

W zawodach wzięło udział w sumie 165 zawodników i zawodniczek. Pojedynki z Seido Karatekami z Anglii, dały nam cenne doświadczenia i zawiązały wiele nowych znajomości – mówi trener Sensei Roman Kruszecki

Zawodnik Kalwaryjskiego Klubu Dawid Van Rijswijk stoczył pięć  pojedynków i stanął na drugim stopniu podium, a Kuba Rozenblat zajął 4 miejsce, stoczył 3 wygrane pojedynki. Pozostali zawodnicy dotarli do ćwierć finału.

Zawodnicy Kalwaryjskiego Klubu w każdym roku osiągają bardzo dobre wyniki w Polsce, z każdych zawodów przywożą pokaźną liczbę medali, teraz powoli zaczynają pokazywać się w Europie.

• MKS

MKS Kalwarianka – MKS TRZEBINIA 1-6(1-2) Rabczenyuk 40 – Kowalik 30 , 45 , 62 , Pająk 64 , Piskorz 88 , Sawczuk 92
    Skład MKS Kalwarianki ; Dziedzic – Pakosz , Bartosz, Mlostek , Kapera – Rabczenyuk , Białek , Świerczyński , Trzebuniak od 85 Węgiel , Hobrzyk – Korzeniowski od 55 Daniel.