W dniach 19 marca – 24 marca odbędzie się wyjątkowy kiermasz obuwia, podczas którego będzie możliwość zakupienia butów marki DOMENO w atrakcyjnych cenach. Tydzień wielkich zniżek rozpocznie się już w poniedziałek 19 marca od godz. 08:00 i potrwa do soboty, do godz. 15:00. Kiermasz będzie miał miejsce w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul. Mickiewicza 33 w Sklepie Fabrycznym DOMENO.

OBUWIE W SUPER NISKICH CENACH !!!

Marka DOMENO przygotowała dla Klientów Kalwarii Zebrzydowskiej i okolic propozycje z kolekcji wiosna/lato, obuwie wykonane z najwyższej jakości skór naturalnych wyróżniające się modnymi fasonami i nienagannym wykonaniem. W ofercie znajdą Państwo eleganckie półbuty wizytowe jak i wygodne i komfortowe obuwie typu  sport, casual. Niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie.

O marce DOMENO

Firma DOMENO istnieje od 1990 roku. nasza firma stawia przede wszystkim na wiedzę i doświadczenie rzemieślników, którzy dbają o każdy szczegół podczas produkcji kolekcji.

Nasze obuwie jest w 100% wykonywane w Polsce.

W naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę obuwia męskiego, wizytowego i sportowego wykonanego z wysokiej jakości skór naturalnych w szerokim asortymencie, ciekawej palecie barw zgodnie z aktualnymi trendami mody inspirowany opracowaniem własnym jak również włoskich stylistów.

Od kilku lat szczególne uznanie klientów zyskały nasze produkty z limitowanej serii obuwia J.PANASEWICZ by DOMENO. Wyróżniają się one modnym wzornictwem, ciekawą kolorystyką i wygodą użytkowania.

Bardzo wysokie wymagania jakościowe jakie stawiamy obuwiu produkowanymi przez naszą firmę sprawiają, że cechuje je solidne wykończenie, najlepsze materiały, trwałość i estetyka, co znajduje uznanie naszych klientów w kraju i zagranica. Naszym zadaniem jest tworzenie butów niebanalnych, zgodnych z aktualnymi trendami mody.

Ambasadorem marki DOMENO jest jeden z najbardziej popularnych, wyrazistych oraz charyzmatycznych wokalistów w Polsce – JANUSZ PANASEWICZ co wybitnie świadczy o jakości oraz topowym wzornictwie produkowanego obuwia.

{Artykuł sponsorowany}