Ten mężczyzna narobił sobie kłopotów. Policjanci w dniu wczorajszym w Kalwarii zatrzymali mężczyznę, który jak się później okazało kierował samochodem pomimo orzeczonego sądownie zakazu prowadzenia pojazdów.

W dniu  wczorajszym podczas rutynowej kontroli około godz.18:40 w Kalwarii Zebrzydowskiej na ul. Władysława Broniewskiego został zatrzymany samochód marki VW Polo, którym kierował 52-letni mieszkaniec Kalwarii Zebrzydowskiej.

Podczas kontroli pojazdu policjanci ustalili się, iż mężczyzna kierował pojazdem nie posiadając dokumentów,  oraz posiadał sądowny zakaz prowadzenia pojazdów – informuje wadowicka policja i dodaje Ponadto ustalono, że pojazd nie był dopuszczony do ruchu z powodu braku aktualnych badan technicznych i nie posiadał polisy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej –  „OC”.

W powyższej sprawie będzie prowadzone dalsze postępowanie. Do sądu zostanie skierowany wniosek z art.  244 KK za  niestosowanie się do wyroku sądu , jak  również zostanie  skierowany wniosek do funduszu gwarancyjnego z powodu braku polisy OC.

  • egon

    To ten ktoś co kiedyś gdzieś powiedział: „Na bocznych nie stoją” 😉