W Kalwarii Zebrzydowskiej z ulicy Targowej skradziono srebrnego Nissana Patrola. To już druga kradzież samochodu w Kalwarii w odstępstwie kilku dni. 10 lutego z Klasztornego parkingu skradziono Audi A6. Polica prosi o pomoc w odnalezieniu skradzionych aut.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pojazdu marki Nissan  Patrol, koloru srebrnego, rok produkcji  2002, który w godzinach popołudniowych  13 lutego 2016 r. został skradziony z terenu prywatnej posesji  przy ul. Targowej w Kalwarii Zebrzydowskiej – informuje Policja 

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu personaliów sprawców, bądź miejsce ukrycia pojazdu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach pod nr. 033 8729200 lub numer alarmowy 997.

Policjanci poszukują  także Audi A6. Samochód został skradziony w środę z parkingu przy Klasztorze OO Bernardynów. Policjanci proszą o kontakt osoby, które mogły zauważyć moment kradzieży, czy też ukrycia pojazdu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pojazdu marki Audi A6, koloru srebrnego, rok produkcji 2006.

Samochód został skradziony w godzinach dopołudniowych 10 lutego 2016 r.  z  parkingu przy Klasztorze OO Bernardynów.

 

 • vicki

  Czy uważasz, że przy każdym prywatnym aucie powinien stać policjant i pilnować?
  Poszukaj sobie informacji ile dziennie kradzionych jest pojazdów w Krakowie albo Warszawie

 • lamas

  No to zlodziejaszki graja Kalwaryjskiej Policji na nosie,wczoraj poszlo AudiA6 na Wysokiej.

 • sdfsdf

  to tak samo jak był tutaj arytkuł o posuzkiwanych osobach listami gończymi, oczywiście nie można ich znaleźć a połowa z nich ma konta na Facebooku ze zdjęciami, miejscowościami gdzie przebywają, znajomymi. wystarczyłoby chociazby napisać do ich znajomych wiadomosc aby podali ich adres podszywając się pod kogoś. czy to tak trudno?

 • xxc

  Policjanci z Kalwarii to niech szukają ale swoich mózgów jelopy … zbierania cymbalow