Po raz trzeci w Bibliotece Publicznej w Kalwarii Zebrzydowskiej swoją książkę prezentowała Joanna Szarańska, mieszkanka Przytkowic.

W ciągu roku, nakładem poznańskiego Wydawnictwa „Czwarta Strona”, ukazały się trzy książki Autorki. W lutym 2016 Joanna debiutowała komedią kryminalno-romantyczną „i że ci nie odpuszczę”, która stanowi pierwszą część cyklu „Kalina w malinach”. Premiera drugiej, zatytułowanej „Kocha, lubi, szpieguje”, odbyła się w naszej Bibliotece 23 listopada.

Na spotkaniu w środę 1 marca b.r. poznaliśmy trzecią i ostatnią cześć przygód Kaliny.

„Nic dwa razy się nie zdarzy” to bez wątpienia najbardziej „kryminalna” powieść w serii „Kalina w malinach” i… najlepsza! Tak twierdzą ci, którzy już przeczytali książkę.

Kalina przygotowuje się do ślubu. Ale radosny nastrój mąci tłumiony niepokój – w przeszłości już jeden jej ślub nie doszedł do skutku. Ale ma nadzieję, że tym razem będzie inaczej, w końcu nic dwa razy się nie zdarza! Ta zasada nie sprawdza się, niestety, w przypadku Kaliny, bohaterka zostaje porzucona przed ołtarzem. Poszukiwania narzeczonego zaprowadzą ją do domu gangstera…

Spotkanie w Bibliotece przebiegło w ciepłej, serdecznej atmosferze. Uczestniczyli w nim, jak zawsze, najbliżsi i przyjaciele Autorki oraz grupa pasjonatów literatury, m. in. młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kalwarii. Media lokalne reprezentowała Pani Edyta Łepkowska z Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej.

Najnowsza powieść Joanny Szarańskiej jest dostępna w kalwaryjskiej Bibliotece. Zapraszamy do lektury!

Książka ”Nic dwa razy się nie zdarzy” zamyka cykl o przygodach sympatycznej Kaliny.

Jesienią ukaże się kolejna książka Autorki, której akcja toczy się… w Kalwarii.

Joanna Szarańska – autorka powieści, prowadzi blog literacki, pracuje w charakterze copywritera; mieszkanka Przytkowic, prywatnie żona i mama Mileny.

{biblioteka.kalwaria.pl}