Zawodnicy Parafialnego Klubu Sportowego Św. Józef z Kalwarii Zebrzydowskiej wywalczyli kolejne już Mistrzostwo Małopolski w piłce nożnej zespołów parafialnych, tym razem w kategorii w kategorii Orlik.

Jak pamiętamy 7 listopada w Zielonkach młodzi z PKS św. Józef rywalizowali w kategorii Żak okazali się najlepsi, teraz w ich ślady poszli starsi koledzy z klubu występujący w kategorii Orlik, którym też udało się wywalczyć tytuł Mistrza Małopolski zespołów parafialnych.

W Zielonkach odbyły się Halowe Mistrzostwa Małopolski PKS w Piłce Nożnej w kategorii wiekowej „Orlik”. W zawodach wzięło udział sześć drużyn, które rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”.

Nasi młodzi piłkarze nie mieli sobie równych zapewniając sobie zwycięstwo w turnieju już po czterech wygranych z rzędu. Nasza drużyna wróciła z mistrzostw nie tylko z uśmiechem na twarzy, ale także z pucharem i złotymi medalami – mówią przedstawiciele PKS św. Józef

Klub reprezentowali: Filip Jagosz, Dawid Jaromin, Dawid Ryłko (kapitan), Eryk Kwiatek, Karol Wilk, Jan Karcz, Stanisław Rempała, Błażej Piwowar, Filip Koziołek. Trener: Artur Mazuga