Na drodze krajowej w Kalwarii Zebrzydowskiej doszło do kolizji dwóch samochodów. Poszkodowane zostały dwie osoby, zostały przetransportowane do wadowickiego szpitala.

Po dotarciu, na miejscu pracował już Zespół Ratownictwa Medycznego którzy udzielali pomocy uczestnikom wypadku. Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Ruch na DK52  przez prawie 3 godziny odbywał się wahadłowo – informują strażacy z OSP Kalwaria Zebrzydowska

Siły i środki:

551[K]21 GBARt 2.5/16 Mercedes Atego JRG Wadowice

551[K]22 GBARt 2.5/16 Mercedes Atego JRG Wadowice

559[K]42 GCBARt 4.4/40 MAN OSP Kalwaria Zebrzydowska

{Foto:OSP Kalwaria Zebrzydowska}

 • Mieczysław

  Po to żebyś tu wchodził, oglądał i klikał w reklamy. Nasza gmina jest na tyle mała i stosunkowo mało się tutaj dzieje, więc dlatego pisze się tutaj o takich sprawach.

 • kazik

  Normalny wypadek jakich wiele. Hmmm to po co w ogóle o nim pisać??

 • Mieczysław

  Do Lena: Cześć! Ale co mieli jeszcze więcej napisać, skoro to jest wiadomość z ostatniej chwili? Przecież nie będzie nikt podawał kto prowadził, z kim jechał, po co jechał, skąd był itp. A kto spowodował i dlaczego wypadek, to dopiero ustalała policja. Normalny wypadek jakich wiele w naszej gminie, więc po co drążyć temat.
  Z resztą widać, że jeden drugiemu wyjechał i tyle. 2 zdjęcia również wystarczą w tej sytuacji. Wszytko na nich widać.

 • Lena

  Po każdym kolejnym artykule mam wrażenie,że prowadzący stronę Naszej Kalwarii są już ,informowaniem ludzi o tym co się dzieje , więcej niż zmęczeni. artykuły z dwoma zdjęciami,dwoma zdaniami i informacją,jakim wozem straż zajechała to więcej niż dziennikarski wstyd…czytać się odechciewa…