Kolizje i wypadki w weekend na drogach

W piątek po południu przed Urzędem Miasta w Kalwarii doszło do kolizji, w sobotę na drodze krajowej w Izdebniku miał miejsce groźny wypadek, a dziś rano w Barwałdzie Średnim samochód osobowy wpadł na dzika.

W ostatnich dniach na naszych drogach doszło do kilku kolizji i wypadków drogowych.

W piątek w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych tuż przed budynkiem Policji i Urzędu Miasta. W zdarzeniu nikt nie został ranny, a w akcji brały udział jednostki OSP Kalwaria Zebrzydowska.

W sobotnie popołudnie miał miejsce groźnie wyglądający wypadek w Izdebniku na drodze krajowej  obcokrajowiec posiadający Kartę Polaka z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad swoim pojazdem zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

W wyniku tego zdarzenia ucierpiał kierowca, którzy został odwieziony do wadowickiego szpitala, samochód po tej kolizji nadaję się już do kasacji.

W akcji ratowniczej brali udział strażacy ochotnicy z OSP Izdebnik oraz zawodowi z JRG Wadowice.

Dzisiejszego ranka do nietypowego zdarzenia doszło w Barwałdzie samochód osobowy zderzył się tam z przebiegającym przez jezdnię dzikiem. Samochód został uszkodzony, wezwani na miejsce strażacy usuwali z jezdni rozlany płyn do chłodnicy, nikt nie został poszkodowany.

{Foto: OSP Kalwaria Zebrzydowska, OSP Izdebnik}

  • zaq123

    Ale urwal !!!