W sobotę 19 marca w WCK wystąpi gwiazda muzyki reggae – Kamil Bednarek, zdobywca II miejsca w III edycji programu „Mam talent”. Jako support swoje utwory zaprezentuje znana andrychowska grupa Roots Rockets, finaliści IX edycji programu „Must Be The Music.”

Kto nie zna takich utworów jak: „Cisza”, „Każdego dnia”, „Chwile jak te”, „Euforia”? Kamil Bednarek swoim podejściem do koncertów oraz pozytywną energią przekazywaną publiczności zyskał serca swoich fanów i zapewne zachwyci wadowicką publiczność.

Podczas koncertu wokalista będzie promował swój najnowszy album pt. „Oddycham” , który ukazał się 29 maja 2015 roku.

Płyta promowana utworem „Sailing” bardzo szybko została okrzyknięta przez fanów najlepszą w dorobku Kamila. Zespół w składzie: Kamil Bednarek (wokal, saksofon), Piotr „Piter” Bielawski (gitara), Piotr „Zwierz” Stanclik (bas), Radek Szyszkowski (instrumenty klawiszowe), Maciek Pilarz (perkusja) nieustannie koncertuje po całej Polsce.

Grupa pojawiła się m.in. trzykrotnie na Festiwalu w Ostródzie, dwukrotnie w Jarocinie, na Brzeszcze Rock Reggae Festiwal, Festiwalu Top Trendy  oraz na Przystanku Woodstock, gdzie w 2013 roku, na Dużej Scenie otwierała  Festiwal.

Koncert Kamila Bednarka poprzedzi support zespołu Roots Rockers o godz. 18:45, a sam Bednarek wystąpi o godz. 19:40.

Roots Rockets to formacja założona w 2010 roku w Andrychowie. Zespół jest finalistą IX edycji programu MUST BE THE MUSIC, gdzie prezentując własne kompozycje zyskał uznanie jury oraz publiczności.

Roots Rockets ma na koncie dwie płyty: debiutancką RREWOLUCJE wydaną w 2013 roku oraz krążek „MARSALA 2.0.1.5”, który ukazał się w kwietniu 2015 roku. Zespół zagrał ponad 300 koncertów w Polsce oraz za granicą, w tym na największych polskich festiwalach jak: Przystanek Woodstock, Ostróda Reggae Festival, Reggae Nad Wartą, Reggae Na Piaskach, czy Winter Reggae w Gliwicach. Ponadto ma na koncie masę koncertów klubowych między innymi  jako support koncertów Kamila Bednarka. Grupa obecnie, koncertując po Polsce, cieszy się coraz większą popularnością .

Bilety na koncert można zakupić w sekretariacie WCK oraz na stronie internetowej www.wck.wadowcie.pl w cenie: 35 zł i 40 zł w dniu koncertu.