W dniu wczorajszym policjanci z Kalwarii zatrzymali 65-letniego mieszkańca Barwałdu Górnego,  dokonał on kradzieży w centrum Kalwarii na ulicy Targowej w pobliżu komisariatu Policji.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem, gdy policjanci zostali powiadomieni przez kobietę, która na ulicy Targowej w Kalwarii Zebrzydowskiej pozostawiła w nie zamkniętym samochodzie torebkę wraz z dokumentami.

Policjanci niezwłocznie podjęli czynności wykrywacze w oparciu o podany rysopis i numer rejestracyjny pojazdu, którym poruszał się sprawca, dokonali penetracji miasta gdzie zauważyli opisywanego mężczyznę.

Mężczyzna został zatrzymany, natomiast torebka wraz z dokumentami została zwrócona właścicielce. Teraz mężczyźni zostaną rozliczeni karnie – informuje policja i dodaje  Apelujemy o czujność i  nie pozostawiajmy wewnątrz pojazdu w widocznym miejscu torebek i innych wartościowych przedmiotów.

 

 

 

 • Trembesz

  Ten tekst to jakiś bełkot. Co to są „czynności wykrywacze”? Co to jest „penetracja miasta”? Jacy mężczyźni zostaną „rozliczeni karnie”? Co to znaczy? I dlaczego liczba mnoga jak był jeden złodziej?

 • zaq123

  to torebka sie przyczepila do biednego staruszka. Oskarrzyc torebke !

 • zaq123

  proponowal bym raczej dlon albo reke. :-p

 • Artz

  A jakieś wieści z wczorajszej sesji rady miejskiej ? Miały być omawiane ciekawe tematu, a tutaj nic nie ma na ten temat….

 • kalwarianin

  dokladnie, tak jak to w starożytności było

 • talib

  na rynek, pod pomnik i obciąć łapę…