Zakup kuchni to inwestycja na lata, dlatego jej planowanie rozpocznij od Jazdy Próbnej Kuchni MERKURY. Niezależnie czy przestrzeń kuchenna jest duża czy mała, każdy projekt powinien być dobrze przemyślany, tak by przyszła kuchnia była nie tylko piękna ale również praktyczna.

Na czym to polega ?

Jazda Próbna Kuchni MERKURY to swego rodzaju test projektu kuchni w rzeczywistości, jeszcze przed jej realizacją. Test ułatwiają ruchome modele szafek naturalnej wielkości, którymi można dowolnie manewrować.

Wszystkie modele są kompletnie wyposażone w sprzęt kuchenny i produkty spożywcze, by jeszcze bardziej urzeczywistnić obraz kuchni.

 

Na Jazdę Próbną Kuchni MEKRURY przychodzą zarówno klienci indywidualni jak również klienci ze swoim stolarzem czy projektantem wnętrz. Takie planowanie kuchni daje stuprocentowe wyobrażenie przyszłej kuchni, a co więcej jest bezpłatne, nie ma też obowiązku kupna czegokolwiek – mówi Karolina Dragan

W „jeździe próbnej kuchni” niesamowite jest to, że na spotkanie klienci przychodzą z pewną koncepcją, a często po „jeździe próbnej” zmienia się ona diametralnie, gdyż klienci mogą sprawdzić np. funkcjonalność kuchni, a tego odczucia nie może oddać nawet najwspanialsza wizualizacja.

Zachęcamy do korzystania z Jazdy Próbnej Kuchni MERKURY wszystkich, którzy stoją przed dylematami kuchennymi.

Usługę polecamy również stolarzom, projektantom wnętrz i architektom, dzięki której wyróżnią się z tłumu, wzbogacając własną ofertę. Klientom pozwoli to poczuć się w pełni usatysfakcjonowanym z każdego etapu zakupu kuchni od planowania, poprzez projektowanie aż po montaż i jej użytkowanie.

Showroom i „kuchnia na kółkach” znajdują się przy ul. Sądowej 2 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Jazda Próbna Kuchni MERKURY
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
ul. Sądowa 2

{Artykuł sponsorowany}