Mamy dużo Talentów

Za nami 3 dni eliminacji tegorocznego Festiwalu. Podczas dwóch dni przesłuchań na scenie Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej swój talent muzyczny, wokalny, recytatorski i taneczny zaprezentowało 84 uczestników.

70 osób zgłosiło swoje prace plastyczne, fotograficzne i literackie. Jurorzy postanowili przyznać aż 73 różne nagrody!

Najlepsi będą reprezentowali gminę 1, 2 i 3 grudnia na scenie Wadowickiego Centrum Kultury podczas Finału XV Festiwalu Artystycznego „Talenty 2015″.

Wszystkim nagrodzonym i nominowanym gratulujemy i życzymy powodzenia w rozwijaniu swoich talentów.

Oto lista nagrodzonych oraz nominowanych do etapu powiatowego w poszczególnych kategoriach artystycznych.

 

Kategoria: FOTOGRAFIA

I grupa: klasy I-III

I miejsce- Franciszek Graczyk, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

II miejsce- Patrycja Kluza, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

III miejsce- Jakub Bednarz, kl. III, ZSP w Stanisławiu Dolnym

 

II grupa: klasy IV-VI

I miejsce- Kamil Bednarz, kl. ZSP w Stanisławiu Dolnym

II miejsce- Laura Pacut, kl. VI, ZSP w Stanisławiu Dolnym

III miejsce- Adrian Morek, kl. V, ZS w Przytkowicach

 

III grupa: gimnazjum

I miejsce- Wiktoria Kamińska, kl. III, ZS w Zebrzydowicach

II miejsce- Patrycja Kania, kl. II, ZS w Brodach

III miejsce- Paulina Oleś, kl. III, ZS w Zebrzydowicach

Nominacje do konkursu powiatowego otrzymują:
Franciszek Graczyk, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
Kamil Bednarz, kl. ZSP w Stanisławiu Dolnym
Wiktoria Kamińska, kl. III, ZS w Zebrzydowicach

 

Kategoria: PLASTYKA

Przedszkolaki i klasy „0”:

I miejsce- Martyna Wojciechowska, kl. 0, ZS w Zebrzydowicach

II miejsce- Zuzanna Dryndos, kl. 0, ZS w Zebrzydowicach,
Wiktoria Wyka, kl. 0, ZS w Zebrzydowicach

III miejsce- Lena Bochenek, kl. 0, ZS w Zebrzydowicach,
Zuzanna Chudoba, kl. 0, ZS w Zebrzydowicach

wyróżnienie- Emilia Malciak, kl. 0, ZS w Barwałdzie Górnym
Alicja Matracka, kl. 0, ZS w Zebrzydowicach

 

I grupa: klasy I-III

I miejsce- Wiktoria Guzdek, kl. II, ZSP w Stanisławiu Dolnym

II miejsce – Anastazja Rymarczyk, kl. I, ZS w Barwałdzie Górnym
Kamila Morek, kl. II, ZSP w Stanisławiu Dolnym

III miejsce – Patryk Szewczyk, kl. III, ZS w Przytkowicach

wyróżnienie: Martyna Zwierz, kl. I, ZS w Przytkowicach
Oskar Szewczyk, kl. III, ZS w Przytkowicach

 

II grupa: klasy IV-VI

I miejsce-Angelika Klimowska, kl. IV, ZS w Barwałdzie Górnym

II miejsce- Milena Kasiarz, kl VI, ZSP w Stanisławiu Dolnym

III miejsce- Adrian Morek, kl. V, ZS w Przytkowicach,
Emilia Głowacz, kl. V, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

wyróżnienia: Barbara Oczkowska, kl. V, ZS w Zebrzydowicach

 

III grupa: gimnazjum

I miejsce- Jakub Knapek kl. II, ZS w Brodach

II miejsce- Dominika Nowak, kl. II, ZS w Brodach

III miejsce- Emilia Wyrwa, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

wyróżnienie: Maria Kalęba, kl. III, ZS w Barwałdzie Średnim

 

Nominacje do konkursu powiatowego otrzymują:
Jakub Knapek kl. II, ZS w Brodach
Angelika Klimowska, kl. IV, ZS w Barwałdzie Górnym
Dominika Nowak, kl. II, ZS w Brodach

 

Kategoria: MUZYKA INSTRUMENTALNA

Mamy dużo TalentówI grupa: klasy I-III

I miejsce- Sandra Kwiatek, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

II grupa: klasy IV- VI

I miejsce- Emilia Graca, kl. V, ZS w Barwałdzie Średnim

III grupa: gimnazjum

I miejsce- Zespół Avengers, gimnazjum, ZS w Przytkowicach

II miejsce- Gabriel Łężniak, kl. III, ZS w Przytkowicach

Nominacje do etapu powiatowego otrzymują:
Gabriel Łężniak, kl. III, ZS w Przytkowicach

 

Kategoria: WOKAL

Mamy dużo TalentówPrzedszkolaki i klasy „0”:
I miejsce- Gabriela Rojek, kl. 0, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

I grupa: klasy I-III

I miejsce- Julia Madejska, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

II miejsce- Gabriela Katzer, kl. II, ZS w Brodach

III miejsce- Jakub Bednarz, kl. III, ZSP w Stanisławiu Dolnym

wyróżnienia:Piotr Łężniak, kl. II, ZS w Przytkowicach
Wanessa Ochman, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

II grupa: klasy IV-VI

I miejsce- Wiktoria Wądolny, kl. V, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

II miejsce- Emilia Cholewa, kl. V, ZS w Zebrzydowicach

III miejsce- Izabela Malina, kl. IV, ZS w Zarzycach Welkich

wyróżnienie: Nadia Wójtowicz, kl. IV, ZS w Leńczach

 

III grupa: gimnazjum

I miejsce- Anna Rachwał, kl. III, ZS w LeńczachMamy dużo Talentów
Karolina Surówka, kl. I, ZS w Leńczach

II miejsce- Weronika Pitoń, kl. III, ZS w Brodach
Katarzyna Moskała, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

III miejsce- Natalia Zborowska, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

wyróżnienie: Joanna Filek, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
Laura Sumera, kl. III, ZS w Brodach
Karolina Kosek, kl. III, ZS w Brodach

 

Nominacje  do konkursu powiatowego otrzymują:
Wiktoria Wądolny, kl. V, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
Anna Rachwał, kl. III, ZS w Leńczach
Karolina Surówka, kl. I, ZS w Leńczach

 

Kategoria: RECYTACJA

klasy „0”

I miejsce– Milena Moskała, kl.0, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
Mateusz Mazuga, kl. 0, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

II miejsce- Lena Hobot, kl. 0, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

III miejsce- Lilla Opyrchał, kl. 0, ZS w Stanisławiu Dolnym

 

I grupa: klasy I-III

I miejsce- Filip Gnojek, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

II miejsce – Magdalena Typrowicz, kl. I, ZS w Przytkowicach

III miejsce – Wiktoria Guzdek, kl. II, ZSP w Stanisławiu Dolnym

wyróżnienie: Emilia Mazuga, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
Zuzanna Łukasiak, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
Julia Lelek, kl. I, ZS w Przytkowicach
Dawid Milewski, kl. II, ZS w Zebrzydowicach

 

II grupa: klasy IV-VI

I miejsce- Błażej Wilczyński, kl. V, ZSP w Stanisławiu Dolnym
Wiktoria Zacharka, kl. V, ZS w Barwałdzie Górnym

II miejsce- Wiktoria Maryon, kl. V, ZS w Zebrzydowicach

III miejsce- Mateusz Cholewa, kl. VI, ZS w Zebrzydowicach

Mamy dużo Talentów

III grupa: gimnazjum

I miejsce- Julia Cholewa, kl. II, ZS w Zebrzydowicach

Bartosz Świątek, kl. II, ZS w Barwałdzie Górnym

II miejsce- Gabriela Studnicka, kl. I, ZS w Barwałdzie Górnym

Nominację do konkursu powiatowego otrzymują:
Błażej Wilczyński, kl. V, ZSP w Stanisławiu Dolnym
Wiktoria Zacharka, kl. V, ZS w Barwałdzie Górnym
Julia Cholewa, kl. II, ZS w Zebrzydowicach

Bartosz Świątek, kl. II, ZS w Barwałdzie Górnym

 

Kategoria: TANIEC

I grupa: klasy I-III

I miejsce- Joanna Płonka, kl. I, ZS w Krakowie

II miejsce- Oliwia Ćwik, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

Patrycja Kluza, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

III miejsce- Emilia Mazuga, kl. III ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
Martyna Kozik, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

II grupa: gimnazjum

I miejsce – Paulina Oleś, kl. III, ZS w Zebrzydowicach

 

Nominację do konkursu powiatowego otrzymuje:

Joanna Płonka, kl. I, ZS w Krakowie

 

Kategoria: LITERATURA

II grupa: klasy IV-VI

I miejsce- Magdalena Grodniewicz, kl. V, ZS w Przytkowicach

III grupa: gimnazjum

I miejsce- Paulina Oleś, kl. III, ZS w Zebrzydowicach

 

Nominację do konkursu powiatowego otrzymują:
Magdalena Grodniewicz, kl. V, ZS w Przytkowicach
Paulina Oleś, kl. III, ZS w Zebrzydowicach

{Fotografie dzięki uprzejmości: CKSiT}