W czwartkowy wieczór na deskach CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej wystąpił najpopularniejszy polski satyryk Marcin Daniec. Sala została wyprzedana do ostatniego miejsca a salwom śmiechu i spontanicznym oklaskom podczas występu nie było końca…

 

Organizatorami występu byli: Restauracja Verona z Lanckorony oraz Firma Domeno z Kalwarii Zebrzydowskiej.

Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością. Satyryk nieustannie zaczepiał i zagadywał publiczność, która stała się częścią jego programu.

Daniec często wplątywał widzów w swoje monologi i czynił ich bohaterami przedstawienia. Wypełniona po brzegi sala widzów podziwiała satyryka, który – nie potrzebując specjalnych dekoracji i efektów specjalnych – zmieniał się, czarował i bawił do łez. Tematami dominującymi w skeczach były w głównej mierze sprawy polityczne.

Wraz z Gwiazdą Wieczoru na scenie pojawili się laureaci programu muzycznego „Szansa na Sukces”- Anna Piechurska i Paweł Ekert.

To był wspaniały wieczór w Kalwarii Zebrzydowskiej, olbrzymi sukces młodych organizatorów i promyk nadziei, że takich imprez będzie u nas więcej.

Warto podkreślić, że Verona & Domeno w styczniu zorganizowała w Lanckoronie koncert CeZik & KlejNuty, a wcześniej wspólnie zorganizowali występy Janusza Panasewicza – wokalisty Lady Pank, Andrzeja Grabowskiego oraz Roberta Kasprzyckiego.

Natomiast w indywidualnych projektach Verona zorganizowała koncert zespołu Happysad, Piotra Roguckiego oraz występy: Wojciecha Cejrowskiego i Piotra Bałtroczyka.