Mateusz Stawowy z Barwałdu Górnego i Sara Silva zostali MISTRZAMI POLSKI FTS Juniorów Młodszych w kombinacji 10-tańców Kleczew 2019. Puchar i tytuł Mistrzów Polski Mati z Sarą odebrali 10 razy.

Przypomnijmy Mateusz Stawowy to mieszkaniec Barwałdu Górnego i uczeń szkoły podstawowej im. Karola Wojtyły, jego partnerką jest Sara Silva.

Para może pochwalić się wieloma tytułami w tym Mistrzostwem Polski, sukcesy odnoszą również na arenie międzynarodowej wygrali Turnieje w Budapeszcie, Brnie, Helsinkach, są zwycięzcami wszystkich turniejów w swojej kategorii w Polsce w jakich wystąpili w latach 2017-2018!

Swoje wielkie możliwości i wielki talent poparty pracą pokazali też „World of Dance”, po tym występie podbili serca fanów i sympatię Polski.

Dziękujemy wszystkim, którzy sprawiają , że włożony wspólnie trud znajduje odzwierciedlenie w tańcu, ale przede wszystkim, że wspólnie możemy się z tego cieszyć stając na tym najwyższym podium. Podziękowanie specjalne Justyna Hawkins, Iwona Golczak, Jakub Krzak – mówią rodzice tancerzy.