Michałowianka Michałowice II wyrywa I Turniej Halowy o Puchar Miasta, najlepszą drużyną z gminy Kalwaria Zebrzydowska  okazała się Sosnowinaka Stanisław Dolny.

Turniej odbył się w niedziele 22  stycznia 2017r. w Hali sportowej  przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Wystąpiły  drużyny seniorów, przygotowujące się do rozgrywek wiosennych, o Puchar rywalizowały drużyny MKS Kalwarianka, Żarek Barwałd, Sosnowianka  Stanisław Dolny, Pogoń Bugaj a także: Michałowianka Michałowice i  Pcimianka Pcim

I miejsce zajęła Michałowianka II, która w Turnieju wygrała wszystkie spotkania, drugie miejsce zajęła Sosonowianka Stanisław Dolny, która otrzymała Puchar dla najlepszej drużyny z Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Turniej przebiegł w sportowej atmosferze,  nie brakowało też widowiskowych akcji i emocji, spotkania były okazją dla kibiców do zobaczenia swoich ulubionych drużyn przygotowujących się do rundy wiosennej.

Klasyfikacja końcowa Turnieju

 1. Michałowianka Michałowice II
 2. Sosonowianka Stanisław Dolny
 3. Michałowianka Michałowice I
 4. Żarek Barwałd Górny
 5. Pcimianka Pcim
 6. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska I
 7. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska II
 8. Pogoń Bugaj

 

Puchary najlepszym drużynom Turnieju wręczył Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska Augustyn Ormanty, w towarzystwie Aleksandra Cimer – Honorowego Prezesa OZPN w Wadowicach.

I Turniej Halowy o Puchar Miasta odbył się w ramach Jubileuszu 400-lecia lokacji Kalwarii Zebrzydowskiej.

Organizatorzy  Turnieju:  GO PRO SPORT – organizacja Turnieju, Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej, Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej.

 • MKS

  W najbliższą sobotę MKS Kalwarianka zagra ze zdecydowanym liderem Seria A Słomniczanka Słomniki. Ekipa ta od lata ma możnego sponsora Kancelarię Odszkodowawczą LEX i w dwa lata ma pod okiem Mateusza Misia grać w 4 lidze. Jesienią 13 meczach zdobyła 33 pkt z bilansem bramkowym 50-10 a w pierwszym sparingu zremisowała z 4- ligowym Orłem Piaski Wielkie 3-3 , mimo , że do przerwy zdominowała rywala prowadząc 3-0. Początek w Myślenicach sobotę o 12

 • eden

  Napisz jak nazywala sie dokladnie ta druzyna z ktora MKS gral?

 • MKS

  W pierwszym sparingu MKS w Nowym Roku MKS Kalwarianka zremisowała 1-1 , żółto – czerwoni dominowali Rafał Daniel przy stanie 0-0 ostemplował poprzeczkę i słupek , gola meblarze stracili w drugiej połowie z karnego . Wyrównał w 85 minucie Norbert Chrapla

 • MKS

  W sobotę w Myślenicach o godzinie 12 MKS Kalwarianka rozegra pierwszy sparing w Nowym Roku z ekipą ze Stanisławia

 • Kibic

  Kalwaria wstyd ! Dlaczego o godzinie 15 hala była zamknięta a turniej skończył się dużo wcześniej ?

 • ikardi

  Kiedys Kalwarianka grala w jednej lidze z Sosnowianka,dzis jedynie moze grac z Cedron grand derby ktore tez przegrala ostatnio.