Funkcjonariusze wadowickiej policji zatrzymali 21-letniego mieszkańca Kalwarii Zebrzydowskiej,  jest on podejrzany o posiadanie narkotyków.

27 maja 2016 r.  funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego wadowickiej Komendy Policji  zatrzymali 21-letniego mieszkańca gm. Kalwaria Zebrzydowska, podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych na ul. Fatimskiej, gdzie trakcie wykonywania czynności służbowych na terenie miasta Wadowice policjanci podczas legitymowania ujawnili i zabezpieczyli u mężczyzny środki narkotyczne – informuje Wadowicka Policja 

Po przebadaniu zabezpieczonego środka okazało się, iż zabezpieczoną substancją jest środek odurzający  w postaci marihuany.

W związku z ujawnioną substancją 21-latek trafił do wadowickiej Komendy Policji. Teraz odpowie za przestępstwo z art. 62 ust 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 .  „O przeciwdziałaniu narkomani.”

  • pajuj

    wesoły to kraj … Prezydent i Premier codziennie łamią konstytucję państwa, a chłopak będzie miał karniaka za jednego jointa.