Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Przytkowice brała udział w X Turnieju Halowym MDP Jordanów 2016. Młodzi z Przytkowic po raz kolejny spisali się bardzo dobrze, a znakomicie dziewczyny rywalizujące w grupie gimnazjum, wygrały zawody indywidualnie i zespołowo.

Turniej przeprowadzony został w hali sportowej Zespołu Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie w niedzielę 21 lutego.

W turnieju udział wzięło 143 członków i 28 drużyn MDP sklasyfikowanych w grupach:
Szkoły Podstawowe chłopcy – indywidualna – 36 członków MDP
Dziewczęta – indywidualna – 37 członkin MDP
Gimnazjum chłopcy – indywidualna – 70 członków MDP
Szkoły Podstawowe chłopcy – drużynowa –7 drużyn MDP
Dziewczęta – drużynowa – 6 drużyny MDP
Gimnazjum chłopcy – drużynowa – 15 drużyn MDP
Wspaniała atmosfera oraz rywalizacja na bardzo wysokim poziomie pozwoliła wyłonić zwycięzców turniej w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej.

Należy pogratulować zwycięzcom turnieju, wśród których są zawodniczki i zawodnicy MDP Przytkowice, w składzie: Kinga Słonina, Justyna Paluch, Aleksandra Balcer, Aleksandra Rudecka.

Mariusz Janik, Szymon Guguła, Krzysztof Janik, Maksymilian Mierzyński, Bartłomiej Żmija zajęli drugie miejsce.

Michał Rudecki, który był jedynym przedstawicielem MDP Przytkowice w kategorii szkoła podstawowa chłopcy i występował w kategorii szkoła podstawowa chłopcy indywidualnie – ostatecznie zajmując 6 miejsce w kategorii.

Gratulacje i podziękowania dla opiekunów drużyny MDP w składzie: Wiesław Rudecki
Robert Rudecki, Andrzej Zamysłowski. Ale nie można też zapomnieć o kibicach którzy wspierają młodych podczas zawodów
W grupie Gimnazjum dziewczęta – indywidualnie

1 Miejsce Słonina Kinga OSP Przytkowice z wynikiem 27,78 punktów
2 Miejsce Paluch Justyna OSP Przytkowice z wynikiem 28,09 punktów
3 Miejsce Mrózek Patrycja OSP Sidzina z wynikiem 29,42 punktów

W grupie Gimnazjum dziewczęta – drużynowo

1 Miejsce OSP Przytkowice z wynikiem 124,70 punktów
2 Miejsce OSP Lachowice z wynikiem 139,46 punktów
3 Miejsce OSP Pałecznica z wynikiem 140,35 punktów
4 Miejsce OSP Ptaszkowa z wynikiem 147,25 punktów
5 Miejsce OSP Rokiciny Podh. z wynikiem 158,18 punktów
6 Miejsce OSP Naprawa z wynikiem 166,33 punktów

W grupie Gimnazjum chłopcy – drużynowo
1 Miejsce OSP Jordanów I z wynikiem 96,50 punktów
2 Miejsce OSP Przytkowice z wynikiem 104,45 punktów
3 Miejsce OSP Dzianisz Górny z wynikiem 109,33 punktów
4 Miejsce OSP Osielec Górny z wynikiem 113,65 punktów
5 Miejsce OSP Ptaszkowa z wynikiem 114,32 punktów
6 Miejsce OSP Jordanów II z wynikiem 116,36 punktów
7 Miejsce OSP Lachowice z wynikiem 120,29 punktów
8 Miejsce OSP Sidzina z wynikiem 123,70 punktów
9 Miejsce OSP Lubień z wynikiem 126,94 punktów
10 Miejsce OSP Naprawa z wynikiem 131,22 punktów
11 Miejsce OSP Stryszawa z wynikiem 134,63 punktów
12 Miejsce OSP Juszczyn Polany z wynikiem 137,19 punktów
13 Miejsce OSP Moszczenica z wynikiem 140,87 punktów
14 Miejsce OSP Skawa z wynikiem 147,68 punktów
15 Miejsce OSP Sucha B. Miasto z wynikiem 187,85 punktów

W grupie Gimnazjum chłopcy – indywidualnie
1 Miejsce Białoń Dominik OSP Jordanów I z wynikiem 22,68 punktów
2 Miejsce Proszek Krzysztof OSP Jordanów I z wynikiem 23,07 punktów
3 Miejsce Sutor Dominik OSP Jordanów III z wynikiem 24,05 punktów

W grupie Szkoły Podstawowe chłopcy – indywidualnie
1 Miejsce Kaczmarczyk Krzysztof OSP Osielec Górny z wynikiem 30,81 punktów
2 Miejsce Babik Piotr OSP Osielec Górny z wynikiem 32,00 punktów
3 Miejsce Sroka Michał OSP Hucisko z wynikiem 32,29 punktów

W grupie Szkoły Podstawowe chłopcy – drużynowo
1 Miejsce OSP Osielec Górny z wynikiem 130,43 punktów
2 Miejsce OSP Osielec z wynikiem 153,33 punktów
3 Miejsce OSP Hucisko z wynikiem 154,25 punktów
4 Miejsce OSP Lubień z wynikiem 157,91 punktów
5 Miejsce OSP Dzianisz Górny z wynikiem 161,74 punktów
6 Miejsce OSP Rokiciny Podh. z wynikiem 164,32 punktów
7 Miejsce OSP Stryszawa z wynikiem 172,88 punktów

{OSP Przytkowice}