mama-94

Tym razem to uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprosili do Kalwaryjskiej Bazyliki wszystkie Mamy z okazji ich święta by u stóp Matki Bożej Kalwaryjskiej prosić o zdrowie, a piękną grą składać im życzenia.

 

W niedziele 30 Maja w Sanktuarium Kalwaryjskim odbył się uroczysty Koncert w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej z okazji Dnia Matki.

Koncert dzięki przychylności Kustosza O. Azariasza Hessa w Kalwarii Zebrzydowskiej został zorganizowany w wyjątkowym miejscu u stóp Matki Bożej Kalwaryjskiej.

Uczniowie Szkoły Muzycznej po raz kolejny zaprezentowali bardzo wysoki poziom. W czasie koncertu młodzi zaprezentowano utwory wykonywane na różnych instrumentach: pianino, skrzypce, gitara, flet, trąbka, akordeon i wiolonczela. Młodzi poza grą na instrumentach recytowali także wiersze skierowane do mam.

W czasie koncertu można było wysłuchać nie tylko solowych wykonań, uczniowie zaprezentowali utwory zespołowe – duety, kwartety, kwintety.

Najwięcej radości wszystkim mamom młodzi muzycy przekazali wykonując pieśń jaki wykonał chór Szkoły Muzycznej.

Na zakończenie wszystkim obecnym na koncercie mamom życzenia złożył dyrektor Szkoły Muzycznej Zbigniew Czarniak , który też nie ukrywał swej radości z postępów swoich uczniów i udanego koncertu, który dla wielu z młodych był pierwszym przed tak licznie zgromadzoną widownią i w tak wyjątkowym miejscu.

Do życzeń dyrektora dla Matek dołączył się też Ojciec Kustosz, który mówił że także Matką nas wszystkich jest Matka Boża Kalwaryjska i przed jej obrazem złożyli bukiet kwiatów.

  • xavi

    Lepsza ciekawsza strona od poprzedniej.

  • wersja

    Ta strona to porażka! Gratuluje chałtury i kopiowania politycznej prostytutki.