Młoda wokalistka z Zebrzydowic opublikowała swój kolejny singiel wraz z teledyskiem. Utwór powstał przy współpracy z raperem Jackiem „Mezo” Mejerem oraz kompozytorem Igorem Jaszczukiem, który jest autorem zarówno tekstu i muzyki.

Natalia Opyrchał, wokalistka z Zebrzydowic  wypuściła swój kolejny singiel wraz z teledyskiem. Utwór powstał przy współpracy z raperem Jackiem „Mezo” Mejerem oraz kompozytorem Igorem Jaszczukiem, który jest autorem tekstu i muzyki.

Piosenka jest bardzo pozytywna a sam teledysk został nakręcony w pięknych okolicznościach przyrody. Zobaczcie i posłuchajcie:

Natalia Opyrchał to pochodząca z Zebrzydowic, 23-letnia wokalistka i autorka tekstów. Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi na wydziale wokalno-aktorskim (kierunek: wokalistyka estradowa), a także Uniwersytet Ekonomiczny na wydziale finansów i prawa. Laureatka wielu konkursów m.in. Talentów Małopolski. Od dziecka uczyła się grać na gitarze i pianinie. Jej ulubionym gatunkiem muzycznym zawsze był rock, pop, a także soul.

Jej talent odkrył pianista  Bogusław Ciapa, były dyrektor szkoły podstawowej w Zebrzydowicach, podczas przesłuchań do chóru szkolnego. Wraz z nim wokalistka brała udział w licznych konkursach na szczeblu małopolskim i ogólnopolskim. Następnie podjęła edukację w szkole muzycznej YAMAHA w Wadowicach pod opieką Rafała Żura.

Natalia brała udział w wielu projektach muzycznych. Początkowo śpiewała covery znanych utworów, ale już wtedy tworzyła własne kompozycje. Jej największym marzeniem było założenie własnego zespołu. Występy na scenie zawsze dawały jej nie tylko ogromną radość, ale przede wszystkim poczucie artystycznego spełnienia. Z biegiem czasu zrezygnowała ze śpiewania coverów i skupiła się na własnej twórczości, pisze coraz więcej tekstów, ponieważ twierdzi, że muzykę kreuje się po to, by powiedzieć słuchaczom coś o sobie.