To już pewne na Dniach Kalwarii nie zagra zespół Feel, zastąpi go wokalista  Grzegorz Hyży  finalista trzeciej edycji programu X Factor. Sobota bez zmian będą  rytmy Disco Polo w wykonaniu zespołów Andre i Milano.

Przypomnijmy w tym roku Dni Kalwarii odbędą się 2-3 lipca, zawsze CKSiT organizowało święto Miasta w pierwszy weekend wakacji tym razem największa muzyczna impreza w Kalwarii odbędzie się tydzień później.

W sobotę 2 lipca na stadionie Kalwarianki królować będzie Disco Polo zagrają zespoły Andre i Milano, w tym dniu program się nie zmienia.

 W niedzielę na scenie nie zobaczymy zespołu Piotra Kupichy z Fell, ten zespół miał zagrać na Dniach Kalwarii jednak do tego koncertu nie dojdzie. Fell zastąpi Grzegorz Hyży.

Jak na razie największym sukcesem Hyżego jest występ w programie X Factor, gdzie dotarł do półfinału.

W kwietniu 2014 roku ukazał się debiutancki singel Hyżego, „Na chwilę”.  Utwór zapowiadał pierwszy album studyjny wokalisty Z całych sił, którego premiera odbyła się 27 maja 2014 roku.

Na razie nie znamy też szczegółów jak tegoroczne Dni Kalwarii będą wyglądać, CKSiT zapowiada że niebawem szczegółowy program zostanie zaprezentowany.

  • sędzia

    O której mecz? O 15-tej jak niżej, czy o 15.30 jak w komunikatach MZPN, Dzienniku Polskim itp?

  • MKS

    Sobota 15 MKS Kalwarianka – TS Skawinka Skawina czas na zwycięstwo u siebie