nk-zmiany

Z dniem dzisiejszym oddajemy do użytku nową odsłonę naszego portalu, będzie to już jego czwarta odsłona. Portal w sieci ruszył 13 grudnia 2007 r. Na razie prezentujemy wersje beta, pracę nad nowym wygładem ciągle trwają.

Naszych czytelników zachęcamy do wyrażania swoich opinii i przekazywania swoich sugestii w komentarzu, chcemy by portal spełniał wasze oczekiwania.

Propozycję będziemy brali pod uwagę przy dalszych pracach nad nim.

Wpływ na wygląd portalu jak i tematy jakie będą na nim umieszczane miała ankieta, którą przeprowadziliśmy wśród naszych czytelników i na podstawie otrzymanych odpowiedzi stworzyliśmy nową odsłonę portalu.

Wszystkie zmiany jakie dokonaliśmy na naszym portalu zostały dokonane z myślą o waszej wygodzie.

 • domel

  Komentarze powinny byc wytluszczone tlustym drukiem tak jak to bylo w poprzedniej szacie graficznej.Po co piszesz o tym co sie dzieje w gminie wadowickiej i Wadowicach tam maja swoj portal o tego.NaszaKalwaria powinna zajmowac sie tym co dzieje sie w gminie kalwaryjskiej i Kalwari.

 • żenada

  trawestując powiedzenie: „nie szata zdobi człowieka” – nowa szata NK, a nadal zero konkretnych wiadomości, czyli charakter portalu bez zmian – żenada

 • radrik

  wolalbym tamta szate graficzna

 • Paweł Knapek

  Główna do poprawki – komuś zgubiło się domknięcie diva dla „czytaj więcej” i machnięto się przy komentowaniu zawartości bloku „meta” (choć wystarczyło go ukryć w css’ie), przez co pozostawały osierocone domknięcia spanów – a w konsekwencji główna sypie się m.in. na Operze czy IE.
  Postulował bym przywrócenie starej wersji, prace nad nową prowadzić równolegle w podkatalogu albo na sobdomenie, a podmianę zrobić dopiero jak nowa będzie miała ręce i nogi.
  Teraz to to przypomina zabawę na partyzanta, niż migrację systemu.

 • Smerf

  Więcej artykułów przede wszystkim. Nasza Kalwaria przesypia wiele wydarzeń. Tylko polityka i kościół

 • strona

  Strona przyjemna wizualnie i przejrzysta z wieloma zakładkami co ułatwia wertowanie, można by jeszcze dodać serwis video (wywiady ,reportaże itp).