Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Kalwaria Summer Fest Team zapraszają na drugą edycję tej plenerowej imprezy. W sobotę gwiazdą KSF będzie O.S.T.R. popularny Ostry. 

Kalwaria Summer Fest jest festiwalem kulturalno-sportowym stworzonym „przez młodych dla młodych”.

Kalwaria Summer Fest to dwudniowa impreza łącząca w sobie „dwie wielkie zajawki: rower, oraz dobrą muzykę”. Dla każdego który lubi poszaleć na dwóch kółkach, dla każdego kto jest fanem dobrych rytmów, przy których można bujać głową do zakwasów na karku, a przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie dobry klimat i chcą być jego częścią – mówią organizatorzy

W pierwszym dniu (3 września) kalwaryjską scenę na kortach tenisowych przy „Kalwariance” o 19:30 nawiedzi O.S.T.R – najbardziej wyczekiwana gwiazda, na której koncert czekaliśmy od lat.

Zanim jednak Ostry wejdzie na scenę, atmosferę podkręcą Bizzi, Hubi Gie, i Dj Hawaiski. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą być częścią tego wydarzenia i pokazać, że Kalwaria wciąż ŻYJE.

Drugi dzień KSF (4 września) upłynie pod znakiem rowerowego szaleństwa. Ostatni rok zgromadził prawię 100 zawodników i znacznie większą ilość miłośników dwóch kółek, którzy przybyli na pumptrack, aby kibicować i wspierać jeżdżących.

W tym roku mamy nadzieję, że zawody przyciągną jeszcze większą rzesze fanów. Nie obędzie się bez konkursów, atrakcji i czegoś do przekąszenia. Wszystko zostanie okraszone komentarzem i najlepszą muzyką graną przez Dja Hawajskiego, wprost z czarnych płyt.

Zapraszamy na fanpage Kalwaria Summer Fest oraz na stronę internetową imprezy.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w biurze Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej w „Starym Kinie”, ul. Mickiewicza 4.

Przypominamy, że KSF 2017 dostała się do konkursu Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Wielu z Was wsparło nas głosami za co już teraz dziękujemy i czekamy na wyniki.

Patronat medialny: Portal NaszaKalwaria.pl 

OSTR:

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 4 platynowych płyt. Trzykrotny laureat Fryderyka Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej.

Podczas koncertu w Kalwarii będzie można usłyszeć m.in. materiał z jego ostatniej płyty „Życie po śmierci” – najbardziej osobistego albumu artysty.

Wcześniej wystąpią też Bizzi, Hubi Gie, Dj Hawaiski: Od lat tworzą kalwaryjską scenę hip hopową. Młodzi, energiczni i ambitni goście, którzy cenią sobie możliwość rozbujania lokalnych głów. Specjalnie na okazję festiwalu przygotowali świeży materiał, w którym starają się oddać klimat Kalwarii – miejsca, które ich ukształtowało.

Wydarzenie na FB – OSTR na Kalwaria Summer Fest 2016