Fundacją „Oaza Życzliwości” prowadząca swoją działalność w Przytkowicach zaprasza do siebie w najbliższą sobotę 3 października na dzień otwarty Jarmark  „By żyło się lepiej”.

W programie przewidziano degustacje zdrowych potraw, warsztaty prozdrowotne, pokazy ćwiczeń, bezpłatne badania ciśnienia i poziomu cukru oraz atrakcje dla najmłodszych.

Sprzedaż warzyw i owoców od okolicznych gospodarzy, sprzedaż produktów zdrowej i dietetycznej kuchni, liczne degustacje zdrowych potraw, dobrych dla ducha i ciała.

Będą prowadzone też warsztaty prozdrowotne i prezentacje zdrowego gotowania. Warsztaty z instruktorami pod hasłem „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Zaplanowano też pokazy ćwiczeń aerobic, ścieżka zdrowia, ćwiczenia na sali.

Nowością będzie badanie poziomu cukru i pomiar ciśnienia oraz analiza składu ciała i wstępna analiza dietetyczna – to wszystko bezpłatnie.

Oaza Życzliwości z Przytkowic prowadzi wczasy zdrowotne pomagają odnowić się biologicznie.

Pragniemy, aby nasz dom był miejscem, gdzie młodzi i starsi, samotni, z rodzinami, zorganizowane grupy tu, w dogodnych warunkach lokalowych, w pięknej scenerii przyrody i ciszy odnowili nie tylko ciało, ale i swoją duchowość. Chcielibyśmy, aby nasi wczasowicze wyjeżdżali stąd zdrowsi oraz przekonani, że warto wokół siebie tworzyć atmosferę życzliwości, wręcz tworzyć środowiska ludzi życzliwych – informuje Fundacja Oaza Życzliwości

Jarmark „By żyło się lepiej” odbędzie się na terenie ośrodka w Przytkowicach 299. Dom położony jest w cichym, spokojnym miejscu, w sąsiedztwie lasu. Wokół ośrodka znajduje się teren rekreacyjny o powierzchni 4 h.

Więcej o Oazie Życzliwości tutaj – www.przytkowice.pl