Orzeł Agrobiznesu dla Banku Spółdzielczego

Bank Spółdzielczy w Kalwarii Zebrzydowskiej został wyróżniony i doceniony. Bank otrzymał Orła Agrobiznesu. Nagroda przyznawana jest od 2001 roku za sukces rynkowy. Dziś w Sali Lustrzanej Pałacu Staszica w Warszawie ta nagroda zostanie wręczona.

Nagroda Orzeł Agrobiznesu przyznawana jest od 2001 roku za sukces rynkowy. Organizatorem konkursu o Orła Agrobiznesu jest warszawska Agencja Promocyjno- Wydawnicza EMS.

Nagrody przyznaje Kapituł przewodniczący poseł na Sejm RP Franciszek J. Stefaniuk złożona ze specjalistów do spraw badań rynkowych, wizerunku firmy, oceny wiarygodności ,finansistów ,marketingu ,technologów żywności, ekonomistów.

O nagrodę mogą ubiegać się wszystkie firmy z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia oraz banki działające na rzecz agrobiznesu i firmy handlu spożywczego.

Zakończyła się  52 edycja konkursu o nagrodę Orzeł Agrobiznesu .Wśród laureatów znalazł się Bank Spółdzielczy w Kalwarii Zebrzydowskiej. Za rekomendowanie banku do nagrody tytuł i nagrodę Srebrnego Promotora Orłów Agrobiznesu otrzymał Augustyn Ormanty burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej – informuje nas Wiceprzewodniczący Kapituły Dyrektor Agencji EMS Włodzimierz Syzdek

Do tej pory  tytuł otrzymało 388 laureatów. Po roku każdy z nich może ubiegać się o Orla Agrobiznesu Grand Prix. Do tej pory 35 laureatów. A po dwóch latach o przyznawanego od grudnia 2013,Orła Agrobiznesu Super Grand Prix i towarzyszącego mu Koryfeusza Orłów Agrobiznesu dla szefów firm i banków – laureatów.

Do tej pory 7 laureatów Honorowy patronat nad nagrodą sprawuje od początku wicemarszałek Sejmu RP. Obecnie honorowym patronem jest wicemarszałek Eugeniusz Grzeszczak.

Uroczyste wręczenie nagród ,połączone z recitalem piosenki Joanny Rawik odbędzie się dziś w Sali Lustrzanej Pałacu Staszica w Warszawie.

{Art. sponsorowany}

  • niezadowolony

    „Wyróżniony”? Za co? Za niekompetencje i niewiedze pracowników? Chyba tylko dzięki zgłoszeniu przez burmistrza jako promotora. Jakoś trzeba się zareklamować… Byłem zapytać o ofertę kredytu a Pani musiała dopytać o podstawowe rzeczy a jej niemily ton odrażał. Mimo to reszta pracownikow patrzyła jakby pierwszy raz czlowieka zobaczyła.