Młodzi z OSP Przytkowice dominują już nie tylko w gminie, powiecie ale też w województwie! W sobotę w Wieliczce odbyły się VI Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTiF. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Przytkowice sekcja dziewcząt i chłopców wywalczyła  I miejsce w tych zawodach. Gratulujemy doskonałego występu i życzymy kolejnych sukcesów!

W dniu 16.06.2018 roku na obiekcie Małopolskiej Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce odbyły się VI Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTiF.

Drużyna MDP Przytkowice sekcje dziewcząt i chłopców reprezentowała Gminę Kalwaria Zebrzydowska oraz powiat Wadowicki. Po zakończeniu wszystkich konkurencji okazało się, że młodzież reprezentująca OSP Przytkowice stanęła na najwyższym stopniu podium zajmując pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

W związku z czym już na początku września, MDP Przytkowice dziewczęta i chłopcy reprezentować będą województwo Małopolskie na Ogólnopolskich Zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych które odbędą się w Koninie.

W imieniu Zarządu OSP Przytkowice szczególne podziękowania składamy dla LKS Sokół Przytkowice oraz MKS Kalwarianka, za udostępnienie swoich obiektów sportowych, dziękujemy również kibicom, którzy byli obecni na zawodach. Dziękujemy – mówią  druhowie z OSP Przytkowice

Klasyfikacja końcowa poszczególnych miejsc na podium przedstawia się następująco:
Grupa Dziewcząt
1. Miejsce OSP Przytkowice 1050,92 punktów
2. Miejsce OSP Ptaszkowa 1039,24 punktów
3. Miejsce OSP Pałecznica 1028,43 punktów

Grupa Chłopców
1 Miejsce OSP Przytkowice 1048,99 punktów
2. Miejsce OSP Łuczyce 1033,99 punktów
3. Miejsce OSP Górka 1030,26 punktów.

Za ogrom pracy, wyrzeczeń, kontuzje i poświęcony czas, na przygotowanie drużyn, do zawodów Dziękujemy zawodnikom oraz opiekunom drużyny MDP, których po tak wielkim sukcesie, należy wymienić z imienia i nazwiska – mówi Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty

MDP Dziewczęta:
Aleksandra Balcer, Magdalena Wojnowska, Patrycja Pasternak, Milena Pamuła, Marcelina Koczur
Agnieszka Grzebinoga, Marta Serwin, Małgorzata Górecka, Aleksandra Rudecka

MDP Chłopcy:
Mieczysław Paluch, Michał Rudecki, Krystian Paluch, Igor Kołodziejczyk, Michał Kukuła, Maksymilian Mierzyński
Mariusz Janik, Kacper Maniek, Bartłomiej Żmija, Adrian Krawczyk

Opiekunowie MDP Przytkowice:
Rudecki Robert , Rudecki Wiesław, Zamysłowski Andrzej